Реклама

🤪 Власник житла Airbnb відмовив шанувальниці хардкор гурту в оренді за її музичні вподобання

Čytaty latynkoju
🤪 Власник житла Airbnb відмовив шанувальниці хардкор гурту в оренді за її музичні вподобання
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 🤪 Власник житла Airbnb відмовив шанувальниці хардкор гурту в оренді за її музичні вподобання
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

У правилах Airbnb власники житла не можуть відмовляти людям у оренді через їхню расу, орієнтацію чи стать. Натомість скасувати відмовити у заселенні можна за «особистими мотивами» — орендарів з тваринами, чи тих хто палить, наприклад.

Нещодавно трапився дещо незвичний випадок, оскільки власник відмовив у житлі через музичні вподобання, розповідає метал-видання Kerrang. Дівчина, на ім’я Келлі приїхала в Брістоль заради концерту хардкор-гурту Death Blooms, про що й розповіла орендодавцю. Він негативно відреагував на мотив дівчини поїздки до міста назвав таку музику «агресивною, озлобленою та тривожною».

Читайте також: 🙄 Дитина з обкладинки Nirvana судиться за сексуальну експлуатацію

Гурт звернув увагу на таку ситуацію та повідомив підтримку Airbnb. У сервісі вже зазначили, що розбираються з причиною відмови. Ба більше, Death Blooms випустили лімітовану кількість футболок з цитатою відмови у житлі — вони написали на спині «агресивні, озлоблені та тривожні» (англ. aggressive, expletive-riddled and disturbing):

Крім того, вони пообіцяли з першої партії футболок оплатити житло своїй шанувальниці у гарному готелі. Придбати футболку можна за посиланням.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...