Реклама

👨🏼‍💻 Звичайний форум: Рок-шансон з паризької заброшки та культовий соціолог мистецтва Паскаль Гілен

Українська команда викатила програму Civil Match Forum, на який вже зареєструвалось понад 200 організацій з 10 країн. Ще можна зареєструватися.
Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Звичайний форум: Рок-шансон з паризької заброшки та культовий соціолог мистецтва Паскаль Гілен
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 👨🏼‍💻 Звичайний форум: Рок-шансон з паризької заброшки та культовий соціолог мистецтва Паскаль Гілен
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Українська команда викатила програму Civil Match Forum, на який вже зареєструвалось понад 200 організацій з 10 країн. Ще можна зареєструватися.

Зовсім скоро стартує онлайн форум Civil Match Forum – Unmute and Recall. Здається, нічого незвичного в таких подіях вже немає — онлайн спікери, онлайн нетворкінг, онлайн вечірка. Але в цьому випадку організатори (а це — коаліція з трьох українських та двох німецьких організацій) все-таки спробували здивувати.

По-перше, центральною темою форуму буде пам’ять — те, як процес запам’ятовування / забування та спектр уваги трансформувався за останні два роки та що це означає для освіти, культури та медіа сфери.

По-друге, на форумі можна буде зустріти культурні, освітні та медійні організації за 10 країн, отримати персональні консультації з написання проєктних заявок на міжнародні гранти або ж запітчити ідею власного проєкту та виграти на нього до 3 000 євро. За умовами пітчу проєкт має бути міжнародним. Якщо у вас вже є закордонні партнери, нагадайте їм зареєструватися.

До речі, серед менторок є співробітниці німецького Міністерства закордонних справ та Гете-Інституту, щоденною роботою яких є оцінка проєктних прозицій з різних країн. Чи варто втрачати такий шанс на фідбек?

По-третє, програма. Організатори вже привідкривають куліси та розказують, що на форумі будуть:

Паскаль Гілен – соціолог мистецтва та професор соціології культури з Бельгії, автор понад десятка книг про сучасне мистецтво. Кілька з його книг переклало на українську та опублікувало видавництво IST Publishing. Паскаль розповість про цифрову пам’ять в культурі.

Даніела Клайнерт – експертка в сфері проєктів міжнародної допомоги для медійних організацій та співробітниця головного офісу Deutsche Welle в Бонні, де вона курує міжнародні освітні проєкти в сфері медіа та розвитку критичного мислення. На форумі Даніела говоритиме, звісно, про останнє. Про що ж ще.

Орва Нірабія – сирійський режисер, продюсер та художній керівник Міжнародного фестивалю документального кіно в Амстердамі. З ним розмовлятимемо про те, як знаходити партнерів та стартувати міжнародні колаборації в (пост)карантинному суспільстві.

Девід Боулз – освітній активіст з США та дещо провокативний спікер, з яким ми проаналізуємо зміни в освітніх парадигмах та індивідуальні освітні траєкторії

Nataliya Trambovetska – співзасновниця Інша Освіта / Insha Osvita, едукаторка та менторка та фасилітаторка, яка вже 10 років вивчає недирективні форми групової роботи та групову динаміку в офлайні та онлайні.

Без музики нікуди. Спеціально для Civil Match французький рок-шансон гурт La Mathilde дасть пряму трансляцію свого концерту з паризької заброшки.

Зареєструватися можна до 20 вересня за цим лінком. До участі приймаються освітні, культурні та медійні організації з 10 країн (перелік тут). Участь безкоштовна, але коштуватиме вашого часу та концентрації. Зважайте.

Організовують Інша Освіта / Insha Osvita, Goethe-Institut, proto produkciia та Digitizing Space за підтримки німецького Міністерства закордонних справ.

Фото: IST Publishing

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...