Реклама

Як Poster допомагає автоматизувати процес управління закладом

Čytaty latynkoju
Як Poster допомагає автоматизувати процес управління закладом
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. Як Poster допомагає автоматизувати процес управління закладом
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Як би це не було дивно у часи штучного інтелекту та масштабної роботизації, але досі багато ресторанів та кафе в Україні не мають спеціальної програми для автоматизації процесів управління. Власники та керівники витрачають купу часу на паперовий контроль та ведення обліку.

Автоматизувати процеси допоможе сервіс Poster, з усіма перевагами якого можна ознайомитися тут, а ми нижче наведемо кілька з них та покажемо, чому вже час відійти від паперового обліку процесів та максимально автоматизувати роботу.

Система обліку Poster — це хмарний сервіс, який допомагає автоматизувати усі процеси управління та роботи закладу. До сервісу можна під’єднати додаткові пристрої: екран із замовленням, банківський термінал, ваги, сканер штрихкодів тощо.

Як допоможе автоматизація у роботі з клієнтами

  1. Зменшення часу обслуговування клієнтів
  2. Оптимізація роботи кухні
  3. Відстежування продажів позицій у меню
  4. Контроль працівників
  5. Інформація для подальших маркетингових кампаній

Poster також надає цілодобову підтримку клієнтам через телефон або у чатах. Можна звернутися за консультацією з будь-яких питань, які пов’язані зі системою. Наприклад, вам допоможуть налаштувати необхідне устаткування, навчать користуватися сервісом або розкажуть, як необхідно заповнювати технологічні карти.

Які переваги для власників та керівників

Крім допомоги з оформленням замовлень, контролем за поставками та витратами товарів, перевагою користування Poster є панель адміністратора, де власник бізнесу може формувати звіти з великою кількістю інформації.

Наприклад, можна побачити, які страви більше продаються за допомогою статистики по кожній позиції. Також Poster допомагає уникнути надлишків товару. Якщо ви побачите, що у страву, яка слабко продається, входить дорогий інгредієнт, то цей інгредієнт не слід включати до списку закупівель.

У Poster можна дивитися середню суму чеку, аналізувати, у які дні приходить більше людей, від чого залежить відвідуваність закладу. Облік складу допоможе грамотно керувати закупками та поставками товарів, а також з легкістю імпортувати чи експортувати накладні та налаштовувати нагадування про закупівлі.

Ще одна перевага Poster — програма працює на комп’ютері, планшеті та смартфоні. За кордоном, у відпустці, на вихідних — усюди дистанційно ви завжди зможете контролювати все, що відбувається у вашому закладі

Як під’єднати

Рекомендуємо під’єднати автоматизацію ще до відкриття ресторану. Це допоможе у зборі потрібної аналітики та оптимізації майбутніх процесів. Створити акаунт можна тут. Перші 15 днів користуватися сервісом Poster можна безкоштовно.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...