Реклама

🧊 Благодійники встановили величезний айсберг у Києві 

Čytaty latynkoju
🧊 Благодійники встановили величезний айсберг у Києві 

Zagoriy Foundation в рамках інформаційної кампанії «Розтопіть лід упереджень» встановив на Книжковому Арсеналі величезний айсберг, який символізує стереотипи та упередження щодо благодійних фондів. 

Інформаційна кампанія «Розтопіть лід упереджень» покликана розвінчати міфи про благодійний сектор, змінити думку суспільства щодо діяльності організацій та привернути увагу до системної роботи благодійних фондів. Через конкретні факти і статистичну інформацію ми доводимо, що без благодійних фондів неможливо викорінити проблеми і побудувати системну роботу сектору.

Трохи статистики: лише 3% українців допомагають через благодійні фонди. Така тенденція викликана недовірою до сектору та безліччю міфів навколо. «От якби всі стереотипи трансформувати у фізичну форму й знешкодити» — подумала команда Zagoriy Foundation. Саме так народилася ідея кампанії «Розтопіть лід упереджень».

Наведемо декілька прикладів: є стереотип, що краще допомогти людині напряму, ніж через благодійний фонд. Або що благодійні фонди працюють для піару їхніх власників. Чи, наприклад, що за роботу в благодійному секторі не потрібно, адже тут працюють за покликом серця. Спростування цих стереотипів ви знайдете за посиланням.

Лише після того, як ми позбудемося стереотипів, можна побудувати довірливі та міцні відносини. А саме це основа для розвитку некомерційного сектору.

Суспільство має ще багато упереджень, та чи варто вірити в них? Ми вважаємо, що ні. Некомерційний сектор для подальшого розвитку потребує підтримки: суспільства, держави, бізнесу.

Діліться інформацією в соціальних мережах, щоби поборників міфів ставало більше!