Реклама

Масаж роликом при протрузії

Čytaty latynkoju
Масаж роликом при протрузії
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. Масаж роликом при протрузії
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Протрузія — це початковий етап розвитку міжхребцевих гриж. Однак на цьому етапі захворювання фіброзне кільце ще не розірвано. Чи можна з таким діагнозом відвідувати масажі і робити вправи за допомогою спеціальних кульок і валиків https://www.blackroll.com.ua/collection/produkty-dlya-otdelnyh-chastey-tela ми ще розглянемо, а зараз розповімо про саму хворобу.

Одними з найбільш часто з’являються ознак протрузій міжхребцевих дисків вважаються неприємні відчуття в області хребта, ниючі болі в кінцівках, часті запаморочення і загальна слабкість. Якщо такі симптоми спостерігаються у вас постійно і давно, варто подумати про звернення до лікаря. Визначити процес розвитку протрузії може МРТ. Якщо діагноз підтверджений, варто якомога раніше почати лікування.

Що таке міжхребцеві протрузії і чи допомагає при цьому діагнозі масаж?

Функція міжхребцевого диска – забезпечити рухливість хребців, щоб людина могла спокійно пересуватися, нагинатися і так далі. Якщо такий диск випинається, але не розриває стінки і не може самостійно встати на місце – розвивається протрузія. Багато пацієнтів з цим діагнозом цікавляться, чи можна відвідувати масажі, маючи дану проблему?

Лікувальний масаж дозволено і навіть рекомендовано проводити, але тільки робити його можна після дозволу вашого лікуючого лікаря. Легкий масаж допомагає розслабити м’які тканини навколо диска, поліпшити циркуляцію крові і відновити правильне харчування структури диска.

Однак варто пам’ятати, що масаж повинен бути м’яким. Добре для цього підійде спеціальний валик BLACKROLL®, купити який можна в Києві. Ролер допоможе не тільки при протрузії, але і запобіжить появу гриж, розжене кров і розслабить м’язи.

У яких випадках масаж при протрузії протипоказаний?

При таких проблемах процедура масажу потрібна для того, щоб відновити працездатність пацієнта, зняти спазм і біль, поліпшити харчування структури диска. В даному випадку показані тільки легкі вправи. Однак не можна проводити масажі до того моменту, як будуть зняті больовий синдром і запалення. Робить це лікар за допомогою медикаментів.

Якщо почати проводити процедуру масажу до зняття вищезазначених симптомів і набряку, стан пацієнта тільки посилиться. В процесі неправильного лікування розвиток протрузій може перерости в міжхребцеву грижу.

Масаж повинен приносити пацієнтові задоволення і розслаблення, полегшувати дискомфорт. Якщо в результаті вправ у вас з’являється біль або зростає температура, необхідно терміново розповісти про це лікаря.

Як проводити масаж при протрузіях?

Відповідну масажну техніку при протрузіях може визначити тільки ваш лікуючий лікар. Він оцінить стан хворого і врахує його історію хвороби. При цьому захворюванні масаж є частиною комплексного лікування і має загальнозміцнювальну дію на організм.

У рідкісних випадках можна домогтися гарного результату тільки масажами, але цього найчастіше буває недостатньо. Використання масажного валика дозволить швидше і краще розслабити, і розігріти м’язи спини і зняти напругу. Ось кілька ефективних вправ, рекомендованих при протрузіях хребта:

  1. Покладіть валик під живіт, спираючись на руки, повільно піднімайте по черзі ноги і утримуйте їх в піднятому положенні протягом 4 – 5 секунд.
  2. Лежачи на спині, покладіть валик під стегна, далі по черзі випрямляйте ноги в колінах.
  3. Прийміть те ж положення, що і в попередньому пункті і виконуйте почергове розведення колін в сторони.
  4. Покладіть ролер під поперек, на рівні пупка, ноги витягніть і розведіть на відстані плечей, руки витягніть уздовж голови. Лежите так не більше 5 хвилин в день. Різко не піднімається.

Хочете завжди мати під рукою лікувальний валик і кульки для самомасажу? Тоді звертайтеся в магазин BLACKROLL® за адресою: місто Київ, вул. М. Максимовича, 3г / 471 або замовляйте за телефоном +38 (096) -434-14-04. Користь вправ незаперечна і не тільки при протрузіях. Бережіть себе і не хворійте!

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...