Реклама

💃🏼 Смартвалізи, українська ферма, артплатформа: оголосили номінанток на звання «Бізнеследі 2021»

Čytaty latynkoju
unsplash.com
💃🏼 Смартвалізи, українська ферма, артплатформа: оголосили номінанток на звання «Бізнеследі 2021»
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 💃🏼 Смартвалізи, українська ферма, артплатформа: оголосили номінанток на звання «Бізнеследі 2021»
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

8 липня в UNIT.City відбудеться третя церемонія нагородження премії на підтримку жіночого підприємництва в Україні «Створено жінками». Щороку комітет бізнеследі CCIFU — до якого входять жінки, що обіймають посади директорок або є членкинями Комітету директорів французьких компаній в Україні, — обирає підприємницю року. Вона отримує грошовий приз, підтримку Франко-української торгово-промислової палати протягом року, а також бізнесподорож до Парижу з менторством від головних офісів провідних французьких компаній.

Щороку кількість і якість заявок від жінок, що прагнуть узяти участь у нашому конкурсі, зростає. Цьогоріч ми отримали майже вдвічі більше анкет, ніж торік. Це означає лише одне — жіноче підприємництво в Україні стрімко розвивається, а українські жінки стають дедалі сміливішими в реалізації власних планів та мрій

Мод Жозеф, директорка CCIFU та організаторка премії

Серед 100 поданих анкет журі конкурсу відібрало шорт-ліст, до якого увійшли десятеро бізнеспроєктів. Переможниця «Бізнеследі» 2021 року стане відома під час урочистої церемонії нагородження в UNIT.City вже 8 липня.

Серед номінанток на премію «Створено жінками» 2021:

Ольга Синякевич, засновниця проєкту Changeable. Його мета — забезпечити український ринок якісними та естетично привабливими протезами для людей, що пережили ампутацію нижніх кінцівок.

Проєкт передбачає індивідуальне виготовлення знімних косметичних накладок — друкованих 3D-каверів для протезів, що імітують форму гомілки та одягаються на протез ноги, прикриваючи його функціональну частину й захищаючи від механічних ушкоджень. Налагодження виробництва в Україні надасть можливість постачати пластикові кавери за більш доступною ціною для українського споживача, ніж у закордонних аналогів.

Наталія Ткаченко, засновниця онлайн-галереї Spilne Art — першої української онлайн-платформи, що робить мистецтво доступним. Нині Spilne Art активно співпрацює з урядом у сфері культури.

Платформу вже визнано на міжнародному рівні — щорічно Spilne Art відвідує не менше п’яти артярмарків або бієнале по світу. Мета галереї — надати українським митцям зручний майданчик для продажу картин, а поціновувачам мистецтва — сайт, де можна познайомитися із сучасними роботами за кілька кроків.

Вікторія Король, засновниця бренду Queen Wear. Компанія виготовляє професійні захисні наколінники й одяг для занять Pole Dance.

Її продукція водночас якісна, комфортна та естетична. Мета бренду — допомогти танцівницям зменшити кількість травм під час тренувань.

Марія Гаврилюк та Наталія Каменська, співзасновниці бренд-проєкту виняткових речей GUNIA Project. Основною місією бренду є інтерпретація культурної традиції та інтеграція елементів народної спадщини в сучасні дизайнерські об’єкти.

Бренд працює у форматі капсульних колекцій, кожна з яких — це результат вивчення ремесел, традицій і етнографічних особливостей регіонів України.

Олександра Балясна, засновниця нішевого бренду «Раненько», що виготовляє речі для немовлят із малою вагою.

З 2013 року речі бренду були представлені на більш ніж 50 медичних, дитячих та спеціалізованих українських виставках і на міжнародних конференціях у Маастрихті, Мюнхені й Вільнюсі. «Раненько» займає активну соціальну позицію та щорічно співпрацює з благодійними дитячими організаціями.

Анжеліка Никитенко, засновниця бренду взуттєвого бренду Angie Lee, що займається розробленням жіночих моделей малих розмірів: 32–35.

Компанія проєктує моделі з нуля, починаючи з розроблення базових складових частин (колодок та підошов) і закінчуючи актуальним дизайном.

Олена Шингарьова, засновниця «Таксі Плюс» — служби, що забезпечує зручне й комфортне пересування містом маломобільних пасажирів. Усі автомобілі служби мають підіймач, який забезпечує комфортне пересування пасажирам на колісних кріслах, літнім людям, батькам із дитячими колясками. А також тим, хто перебуває в ослабленому стані після фізичних травм (використовує палиці, милиці, ходунки тощо) або має уникати зайвих навантажень через перенесені серцеві напади.

Юлія Ютовець, засновниця ТМ «Пастернак Біо», основним напрямом діяльності якої є перероблення органічних відходів та виготовлення органічного добрива біогумус.

Мета бренду — організація власної верміферми, унікального виробництва з вирощування маси біочерв’яка для створення біогумусу, вермікомпосту. А також облаштування централізованого місця для перероблення опалого листя й «зелених відходів», які зазвичай спалюють.

Катерина Тарасенко та Катерина Ільків, засновниці козячої ферми «Дві Катерини». На території ферми працює дегустаційна зала, проводяться екскурсії, майстер-класи, а також діє продаж сирів, молока й інших козячих продуктів.

Тут можна взяти участь у догляді за тваринами (погодувати та подоїти кіз). За попередньою домовленістю проводяться продуктові шоу-руми фермерських виробів Карпат і Закарпаття. Діє експозиція бойківських старовинних речей та вишитих рушників. Своїм прикладом засновниці ферми прагнуть допомогти у відродженні фермерства Україні та навіть уже мають кілька послідовників.

Аліна Долініна, засновниця бренду дизайнерських валіз нового покоління Have A Rest.

Усі валізи мають вбудований USB-порт та power bank, щоб їхні власниці могли залишатися на зв’язку навіть під час тривалих перельотів. Валізи розміру M і L мають вбудовані ваги, що допомагають дізнатися вагу багажу ще до прибуття в аеропорт. У планах бренду — розвиватися в бік sustainable fashion. Нині Have A Rest випустив колекцію валіз на основі переробленого пластику з ПЕТ-пляшок, а також у майбутньому планує повністю перейти на тканини з переробленого пластику для виробництва аксесуарів.

У 2019 році титул «Бізнеследі» отримала Руслана Римарська, засновниця компанії «Будьмо здорові», яка виробляє печиво без глютену та лактози. У 2020-му нагороду здобула Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів, Like a Local’s Wine Bar.

Слідкувати за подією можна на Facebook.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...