💐 Jooble руйнує стереотипи про жінок у весняній кампанії «Нормально бути такою, якою тобі бути норм!»

Čytaty latynkoju
💐 Jooble руйнує стереотипи про жінок у весняній кампанії «Нормально бути такою, якою тобі бути норм!»

Сайт із пошуку роботи Jooble запустив креативну кампанію до Міжнародного дня жінок проти стереотипного уявлення про те, що є нормою в поведінці жінок.

Чому запустили кампанію

Часто невизначеність завдає більших страждань, ніж кінцевий вибір. Кожного дня мільйони жінок в Україні ведуть внутрішню боротьбу з нав’язаними стереотипами навколо того, як себе поводити та який їхній вибір буде вважатись правильним: будувати кар’єру чи присвятити життя сім’ї, відпочивати чи працювати, навчатися чи розважатися.

Рекламний ролик

Боротьба жінок за власну думку та комфорт, а не наслідування нав`язаних ідей та правил, надихнуло маркетингову команду Jooble створити комунікацію, яка доносить думку, що нормально бути такою, якою кожній жінці бути норм. У рекламному ролику від Jooble використовується серія із зображенням життєвих ситуацій жінок, під час якого закадровий голос перераховує буденні питання за різних обставин.

Кожного дня українські жінки зіштовхуються зі стереотипами про нормальну поведінку та “правильний” вибір. Ми створили кампанію, що закликає їх не забувати про себе та дбати про власний комфорт. Ставити питання та сумніватися — це абсолютно нормально. Особливо під час пошуку роботи або планування чи закінчення кар`єри. Тож Jooble, як один з найбільших сайтів для пошуку роботи, їх завжди підтримує, що б вони не обрали

Ірина Палієнко, Head of Customer Development Jooble

Кампанія розрахована на соціальні мережі — Instagram, Facebook та YouTube. Створенням відео для кампанії Jooble займався продакшн Minimal Movie.