🤓 Гарвард створить портал з українськими історичними документами, літературою та фільмами

Čytaty latynkoju
🤓 Гарвард створить портал з українськими історичними документами, літературою та фільмами

Портал Ukraїnica

Український науковий інститут Гарвардського університету (HURI) та Український інститут при МЗС України разом створять портал даних перекладів українських джерел для викладання і досліджень — Ukraїnica: The Primary Database of Ukrainian Studies (Україніка: база даних першоджерел україністики).

За допомогою сервісу Ukraїnica можна отримати доступ до перекладів літератури українських авторів, історичних документів, свідчень очевидців, фільмів та інших першоджерел, що були створені українською мовою. Усі дані та файли будуть доступні у перекладі англійською мовою.

Ukraїnica

Ukraїniсa підвищить присутність України в академічному середовищі, і не лише на факультетах славістики, а й історії, жіночих студій, антропології та політичних наук. Український інститут відіграє ключову роль у втіленні цієї візії

Сергій Плохій, Директор українського наукового інституту Гарвардського університету
Читайте також: 📚 Україна піднялась у рейтингу країн за знанням англійської мови

Платформа Ukraїnica, яка наразі перебуває у розробці, буде розміщена на сайті, спроєктованому українсько-американською IT-компанією QuartSoft. Раніше компанія розробляла вебсайти для журналу Harvard Ukrainian Studies та книжок, які видає Український науковий інститут у Гарварді.

Очікується, що запуск платформи відбудеться протягом наступного року.