😔 Розпочався всеукраїнський проєкт з підтримки людей на самоізоляції під час карантину

Čytaty latynkoju
😔 Розпочався всеукраїнський проєкт з підтримки людей на самоізоляції під час карантину

Проєкт «Мій телефонний друг»

«Мій телефонний друг» — це проєкт підтримки та інформування людей, що зараз знаходяться на самоізоляцію через пандемію COVID-19.

Особи з інвалідністю, люди похилого віку та інші можуть долучитись до проєкту через безкоштовну гарячу лінію. Вони спілкуватимуться зі спеціально навченими волонтерами. Під час дзвінків волонтери діляться корисною інформацією, надають емоційну підтримку та допомагають дізнатися актуальні новини про те, що відбувається в Україні.

Телефонна підтримка

Всі розмови є конфіденційними — дані не розголошуватимуться.

Волонтери проєкту, здебільшого молодь, яка пройшла спеціальне навчання, регулярно телефонуватимуть людям, які опинились в ізоляції внаслідок пандемії коронавірусу. Наприклад, особам з інвалідністю, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні та інші особливості потребують підтримки та допомоги

Організатори проєкту «Мій телефонний друг»
Читайте також: ✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

Аби отримати допомогу необхідно залишити заявку за гарячою лінією — 0-800-202-147. Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00.

Очікується, що дзвінки відбуватимуться двічі на тиждень — щонайменше 15 хвилин. Втім, за словами організаторів, волонтери регулярно підтримують зв’язок й дзвінки зазвичай тривають значно довше та частіше. Кожен волонтер у кінці проєкту отримає сертифікат про свій досвід.

Детальніше ознайомитись про проєкт «Мій телефонний друг»  можна на сайті організації. Залишити заявку на участь у якості волонтера також можна на сайті.