🗺 Google опублікував пошукові запити українців щодо відпочинку цього літа

Čytaty latynkoju
🗺 Google опублікував пошукові запити українців щодо відпочинку цього літа

Тенденції цього літа від Google

Згідно з повідомленням пресслужби Google Україні, пошукові запити щодо проживання у готелях та апартаментах почали знижуватись ще у лютому та впали на 44% в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Однак наразі попит на туризм знову набирає популярності — у порівнянні з квітнем, пошукові запити українців щодо відпочинку в червні збільшились на 46%.

Через карантинні обмеження зазвичай шукають можливості для локального туризму. Десятка найпопулярніших напрямків для туризму Україною за запитами виглядає так:

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину
 1. Коблево
 2. Лазурне
 3. Затока
 4. Бердянськ
 5. Одеса
 6. Приморськ
 7. Урзуф
 8. Білосарайська коса
 9. Київське море
 10. Кирилівка

Збільшився попит на агротуризм — у червні цього року на 44% більше ніж минулого року. Також особливою популярністю користується екотуризм — 46% зростання у порівнянні з минулим роком.

Проте значно зменшився інтерес українців на гарячі тури в порівнянні з аналогічними періодом минулого року — мінус 83%, а також до екскурсійних турів — мінус 56%.

Попри стан пандемії деякі країни все ж відкрили свої кордони для туристів з України. Найпопулярніші запити щодо відпочинку за кордоном виглядають так:

 1. Туреччина
 2. Албанія
 3. Єгипет
 4. Болгарія
 5. Чорногорія
 6. Грузія
 7. Мальдіви
 8. Балі (Індонезія)
 9. Хорватія
 10. Греція

Також ми вже раніше писали? Культурна столиця Європи: як мистецтво дає містам нове життя, як мистецтво дає містам нове життя.