👨🏻‍✈️ США узгодили передачу Україні 16 катерів Mark VI та воєнної техніки на $600 мільйонів

Čytaty latynkoju
 👨🏻‍✈️ США узгодили передачу Україні 16 катерів Mark VI та воєнної техніки на $600 мільйонів

Продаж катерів Mark VI та іншого обладнання

У рамках програми Foreign Military Sale (FMS) Державний департамент США затвердив продаж Україні патрульних катерів Mark VI та додаткового озброєння. Про це повідомили в Агентстві Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки (DSCA).

Раніше планувалось, що постачання катерів та техніки відбудеться коштом американської військової допомоги. У ВМСУ зазначили, що розмістять дивізіон цих патрульних катерів на Азовському морі.

Україна узгодила купівлю:

  • до 16 патрульних катерів Mark VI;
  • 32 гармати MSI Seahawk A2;
  • 20 електрооптичних інфрачервоних радіолокаторів (FLIR) (16 встановлених та 4 запчастини);
  • 16 акустичних пристроїв дальнього радіуса дії (LRAD) з 5-мегаметровими гучномовцями;
  • 16 ідентифікаційних систем «Друг або противник» (IFF);
  • 40 гармат MK44 (32 встановлені та 8 запасних частин);
Читайте також: 🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot

Також збираються придбати спеціальне обладнання для комунікації, ремонтні та запасні частини, технічні дані та публікації, обладнання для тренування персоналу, Урядові та контрактні служби технічного, технічного та логістичного забезпечення уряду США, та інші пов’язані елементи логістичного забезпечення.

Дистанційна керована гармата MSI Seahawk A2

Патрульні катери Mark VI використовують Прибережні річкові сили ВМС США (Navy’s Coastal Riverine Force, CRF). Ці катери вважаються одним з найкращих у своєму роді й на сьогодні перебувають на озброєнні й в інших країнах.

01/ 04

Установка Mk VI складається з двох дизельних двигунів MTU 16V2000M94 та має спеціальні водомети.

Ця силова установка може розвинути максимальну швидкість катеру до 35 вузлів (майже 65 км/год) і короткочасну максимальну швидкість у 41 вузол (приблизно 76 км/год). А максимальна дальність ходу на швидкості 30 вузлів складає приблизно 600 миль (965 кілометрів).

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sMl-PeNjLEM&feature=emb_logo

Також ми вже раніше писали? Що відбувається з Hyperloop — фантастика Ілона Маска чи реальність: коли запустять потяг майбутнього про те, що відбувається з Hyperloop — фантастика Ілона Маска чи реальність: коли запустять потяг майбутнього.