💸 МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 ₴ для дитячих лікарень

Čytaty latynkoju
💸 МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 ₴ для дитячих лікарень

МакДональдз в Україні передає 1 000 000 ₴ у Фундацію Дім Рональда МакДональда на потреби лікарень, де перебувають діти з COVID-19. Допомогу отримає двадцять одна дитяча лікарня в Україні. Компанія закликає приєднуватися до благодійної ініціативи та зробити свій внесок на сайті Фундації.

«Долонька щастя»

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні з 2016 року працює над упровадженням принципів сімейно орієнтованої медицини, допомагаючи батькам бути поруч зі своїми дітьми під час тривалого лікування. З цією метою Фундація будує сімейні кімнати, де створює комфортні умови для того, щоб батьки могли відпочити, відновити сили та приділити час спілкуванню і грі з дитиною в атмосфері, яка не нагадуватиме про лікування.

МакДональдз

Минулі роки у червні МакДональдз традиційно проводив благодійну кампанію «Долонька Щастя», щоб зібрати фінансову допомогу й передати Фундації Дім Рональда МакДональда, яка допомагає батькам і дітям бути разом у лікарнях.

Збирання коштів

Цього року, зважаючи на те, що ресторани закриті для відвідувачів, програма «Долонька Щастя» розпочнеться пізніше, але МакДональдз запрошує всіх долучатися до збирання коштів на допомогу лікарням, у яких перебувають діти з COVID-19

Читайте також про те, що Pandora планує? Pandora планує до 2025 року повністю перейти на перероблене золото та срібло до 2025 року повністю перейти на перероблене золото та срібло