🙋🏼‍♀️ Портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу

Čytaty latynkoju
🙋🏼‍♀️ Портал Happy Monday проведе онлайн-конференцію про пошук роботи в кризу

Онлайн-конференція від Happy Monday

Кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday в умовах карантину організовує кар’єрну конференцію ProForum у режимі онлайн.

Внаслідок пандемії і подальшої кризи багатьох вже поставили перед фактом скорочень, звільнень, неоплачуваних відпусток, а інші розуміють, що їм теж варто бути до цього готовими. Провідні експерти-спікери конференції нададуть відповідь, як можна вирішити ці кар’єрні проблеми.

ProForum відбудеться у форматі 5 окремих вебінарів: по 1 на день.

Розклад вебінарів:

  • 4 травня — Марина Галак «Зберігаємо спокій і аналізуємо ринок праці. Де і як шукати роботу, якщо вакансій стало менше?»
  • 5 травня — Орест Зуб «Доступною простою мовою про заробіток в інтернеті»
  • 6 травня — Любомир Остапів «Антикризовий вебінар про фінанси»
  • 7 травня — Валерія Тимофієва «Кому на карантині добре. Чи не час подумати про віддалену роботу?»
  • 8 травня — Артур Федоренко «Хороша людина — не професія або Що потрібно, щоб тебе хотіли захантити»

Онлайн-участь у вебінарах буде безкоштовною. Ті, хто не зможе відвідати вебінари у режимі реального часу, зможуть придбати запис 1 виступу за 200 або усі 5 записів за 800 гривень.

Зарєструватись на онлайн-конференцію та ознайомитись з детальною програмою можна за посиланням. Також можна при’єднатись до події в Facebook.

Раніше ми вже писали??‍? Creative Practice запускає безкоштовний онлайн-курс про дизайн — зареєструватись можна зараз, як у Creative Practice запустили безкоштовний онлайн-курс про дизайн — зареєструватись можна зараз.