🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись

Čytaty latynkoju
🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись

This website will self destruct

Напевно, кожен колись зустрічав сайт, котрий всі забули. В інтернеті тисячі «сайтів-зомбі», які продовжують безцільно існувати.

З сайтом thiswebsitewillselfdestruct.com такого точно не станеться. Якщо протягом 24 годин ніхто не буде на ньому щось публікувати, його буде видалено.

Цей сайт з функцією самовидалення дозволяє надсилати короткі повідомлення, котрі побачать усі користувачі. Усі дописи анонімно зберігаються в архіві сайту, а відвідувачі можуть випадково переглянути ваше повідомлення. Кожне повідомлення оновлює таймер до 86 400 секунд, якщо він досягне нуля, то сайт і вся база буде видалена.

Загалом можна побачити дописи від людей зі всього світу. Кожен розповідає, що у кого зараз є на душі та як він чи вона себе відчуває. Іноді можна навіть знайти цілу історію життя.

Як повідомляє сам розробник сайту, лише за вихідні користувачі залишили більш ніж 15 000 повідомлень і понад мільйон відвідувачів зі всього світу переглянули дописи на сайті.

«Ми завжди з тобою, навіть якщо здається, що нас нема»

«Незалежно від того, через що тобі зараз доводиться проходити, завжди є люди, котрі люблять тебе, будь сильним/-ою, вірю в тебе ❤️»

«Я по самі вуха закоханий в Моллі Візлі з “Гаррі Поттера”»

«Дельфіни — це ссавці. Це означає, що в них є молоко. То де дельфінячий сир?»

«Ми пройдемо через це, але порізно. Будь сильним/-ою. Будь здоровим/-ою. Будь вдома!»

«Я вірю в тебе, я впевнений/-а, що ти все зможеш!»

Також на сайті можна знайти важливу інформацію, якщо вам потрібна підтримка у цей час. Є номери підтримки в Америці, Британії та Європі.

Якщо ви хочете підтримати розробника, то це можна зробити на Patreon або ko-fi.

Також ми раніше писали⚡️Запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину, як запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину.