🛰 Самоізоляція NASA: як вдома працюють члени команди Curiosity

Čytaty latynkoju
🛰 Самоізоляція NASA: як вдома працюють члени команди Curiosity

Вплив карантину на NASA

Карантин кардинально змінив наше сприйняття роботи — замість звичних офісів доводиться працювати вдома, ранкові мітинги замінили відеоконференції, а замість співробітників домашні улюбленці. Точно така ж ситуація спіткала і команду Curiosity, головною місією котрої є дослідження Марсу.

Космічне агентство опублікувало фото, де можна побачити, як виглядає місце дослідника інших планет.

Як повідомляє голова команди Curiosity Алісія Олбоф, підготування до зміни форми роботи розпочались одразу після введення стану карантину в країні. Дослідження Марсу завжди проводилось з самого центру NASA і його ніколи не зупиняли чи переносили, тому навіть в умовах ізоляції проєкт і надалі продовжує своє існування.

Безумовно, робота вдома також внесла свої зміни до звичного тему роботи дослідників.

Зазвичай, ми всі знаходимось в одній великій кімнаті, де обмінюємось зображеннями та даними. Люди працюють окремо в своїх командах, а я контролюю сам процес. Наразі ми замінили це відеоконференціями, тепер мені для контролю необхідно проводити майже 15 окремих дзвінків. Але навіть в таких умовах ми знайшли вихід із ситуації.

Керрі Брідж, Керівниця групи з наукових операцій

Попри віддалену роботу команда продовжує досліджувати Червону планету. Нещодавно Curiosity закінчили буріння зразку скелі «Едінбург» — на підготовку до цього їм знадобилось декілька тижнів та тестів, але все пройшло успішно.

Дослідження Марсу не стоїть на місці. Ми й надалі вивчаємо його.

Алісія Олбоф, Керівниця команди

Також ми раніше писали? Що було на небі у ваш день народження: проєкт NASA з фото телескопа Hubble, як NASA запустили проєкт з фото телескопа Hubble: що було на небі у ваш день народження.