Реклама

📒 В Україні створили цифровий екощоденник

Українська компанія створила новий онлайн ресурс для всіх, хто хоче стати eco-friendly
Čytaty latynkoju
📒 В Україні створили цифровий екощоденник
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 📒 В Україні створили цифровий екощоденник
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Українська компанія створила новий онлайн ресурс для всіх, хто хоче стати eco-friendly

Нова платформа

Креативна компанія Leo Burnett Ukraine презентувала новий екоресурс, який робить людей більш свідомими щодо проблем екології та вчить людей ставитися відповідальніше до навколишнього середовища.

Основна ідея «Екоденнику» базується на принципі краудсейвінгу — результат дає група людей пов’язана спільною ідеєю та метою. Ефект можна побачити на реальних числах, як незначні зміни буденних звичок можуть допомогти природі.

Як вести Екоденник

«Екоденник» пропонує змінити наше буденне життя з користю для навколишнього середовища за допомогою різних челленджів або, як самі розробники зазначають, ековикликів.

Всього на сайті вже є 52 ековиклики на кожен день.

Наприклад, подолання вже першого виклику дозволяє заощадити 56 грамів сміття на тиждень. А якщо це зроблять хоча б 100 людей, економія складе вже 5,6 кілограмів.

А в описі під викликом №11 сказано, що використання металевої пляшки чи термогорнятком дозволяє заощадити 70 грамів сміття щотижнево. Для сотні людей — це на 7 кілограмів менше зайвого сміття.

Загалом розробники обіцяють додати ще більше викликів на кожен день.

Також ми вже раніше писали♻️ McDonald’s та Starbucks тестують у США багаторазові чашки з мітками для відстеження, що McDonald’s та Starbucks тестують у США багаторазові чашки з мітками для відстеження.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...