🚴 Українець на велосипеді став першим європейцем, що підкорив вулкан Утурунку

Čytaty latynkoju
🚴 Українець на велосипеді став першим європейцем, що підкорив вулкан Утурунку

Руслан Верін, веломандрівник з Одеси, що подолав понад 54 000 кілометрів на велосипеді, піднявся на вулкан Утурунку, який є найвищою вершиною південно-західної Болівії.

Висота вулкану сягає 6008 метрів. Руслан також став першим, хто подолав цю позначку з велосипедом. 

Ноги вже просто стояти не могли, не те щоб лізти вгору. Тіло мріяло, щоб я проявив слабкість і задовольнився відміткою 5700. Але як жити після цього?

Руслан Верін, мандрівник, блогер

Загалом, у Руслана вже є великий досвід мандрівок по світу, він уже побував в Африці, Азії, Північній і Центральній Америці, і зупинятися не збирається.

Велосипедист бере з собою в подорожі тільки найнеобхідніше, а ночує у наметі. З ним завжди знаходиться його вірний супутник — український прапор, який прикріплений до велосипеда. 

6020 метрів над рівнем моря чекали мене зовсім поруч. Ночівля у літньому наметові на 6000 пройшла добре: спершу переживав за намет, але коли пориви вітру нічого не зробили з наметом, то зрозумів, що намет витримає. Та й спальний мішок впорався відмінно, не дивлячись на що відрізняються температурні ліміти

Руслан Верін, мандрівник, блогер

Руслан веде свій відеоблог на YouTube, де можна ознайомитись з його мандрами та досягненнями.

Раніше ми повідомлялиУкраїнець встановив світовий рекорд швидкості на електробайку про те, що українець встановив світовий рекорд швидкості на електробайку.