😍 В Україні вперше проведуть благодійний день піжам – як долучитися

Čytaty latynkoju
😍 В Україні вперше проведуть благодійний день піжам – як долучитися

День Піжам

Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає батькам бути поруч зі своїми хворими дітьми під час проходження лікування. З 2017 року Фундація будує та утримує в Україні Сімейні Кімнати.

Їх відкривають у державних лікарнях і облаштовують усім необхідним для задоволення побутових потреб родин. Батьки дітей, які перебувають на лікуванні, можуть відпочити у комфортних умовах, а діти – відволіктися від процедур, провести час разом із близькими та відчути їхню підтримку.

Приєднатися до благодійної акції може кожен: школярі та студенти, офісні працівники та журналісти, культурні організації та державні установи, представники бізнесу та соціальних ініціатив, водії таксі й гостинні ресторатори – жодних обмежень.

Як долучитися до акції

  • 19 листопада одягнути вашу улюблену піжаму.
  • На роботі, навчанні або просто вдома зробити фото в піжамі та опублікувати його у соціальних мережах з хештегом #ДеньПіжам та передати виклик трьом друзям
  • Підтримати відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України (зробити внесок на будь-яку суму за посиланням або надіслати sms на номер 88009, одна sms коштує 10 грн)

Про День Піжам

Сьогодні в Україні працює 3 кімнати: у Києві, Львові та Вінниці. За останні 2 роки їх відвідало понад 7 тисяч родин. Проте потреба в підтримці дедалі зростає: лише у київському Охматдиті щороку проходить лікування понад 18 тисяч дітей.

Головна мета Дня Піжам – привернути увагу до цієї теми та зібрати кошти на відкриття нових Сімейних Кімнат. Кожна людина, а особливо маленька дитина, має знати, що може розраховувати на родинний затишок не тільки в домашніх стінах, але й поза ними.

Зібрані кошти буде направлено на відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України.

Детальна інформація про Всеукраїнський день піжам на сторінці у Facebook.

Читайте також про те, що у центрі Києва відкриється? У центрі Києва відкриється міський сноупарк – один з найбільших у Європі міський сноупарк – один з найбільших у Європі.