💻 Нацрада обговорює можливість регулювання YouTube – що відомо

Čytaty latynkoju
💻 Нацрада обговорює можливість регулювання YouTube – що відомо

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики обговорює можливість регулювання YouTube. Також йде мова про розширення повноважень Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це повідомляє detector.media з посиланням на заступника голови Нацради Уляну Фещук.

YouTube

Що відомо

Підстава для контролю – тариф «YouTube Premium», який прирівнюють до інтернет-телебачення.

Цілком ймовірно, що відеохостинг підпаде під регуляцію. Ми точно будемо регулювати інтернет-канали (радіостанції та телебачення). Точно будемо регулювати друковані видання. Ми точно щось будемо регулювати в ОТТ-платформах по пакетів преміум. Але це питання ще буде обговорюватися

Уляна Фещук

Остаточне рішення має ухвалити Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.

YouTube

Нові деталі

У коментарі Liga.net Уляна Фещук пояснила, що Нацрада не планує безпосередньо впливати на контент-політику сервісу. У можливих планах регулятора – зареєструвати YouTube як сервіс та отримати можливість відправляти туди офіційні скарги на контент.

Це не регулювання в чистому вигляді, а можливість через Нацраду відправляти скарги в YouTube щодо контенту. Можливо, буде передбачена реєстрація, але це все в початковій стадії та остаточного рішення немає

Уляна Фещук

Читайте також про те, що в Україні з’явиться? В Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров офіс глобальної криптовалютної біржі Binance.