👨🏼‍💻 Disrupt HR Kyiv: 14 ідей, як знаходити, надихати й ефективно працювати з людьми

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Disrupt HR Kyiv: 14 ідей, як знаходити, надихати й ефективно працювати з людьми

Disrupt HR не дасть жодних «магічних пігулок», зайвих слів і вигаданих порад — лише особистий досвід професіоналів. Відомі лектори, ще більше крутих партнерів, новий погляд на рекрутинг та роботу з великими і малими командами. Незмінним залишається лише формат — 3 години, 14 спікерів і лише 5 хвилин на кожен виступ.

Це вже шостий івент, що пройде в Україні за міжнародним форматом Disrupt HR. Київ — одне із 160 міст у всьому світі, що отримали міжнародну ліцензію конференції.

Подія відбудеться 19 березня, а поки оголошуємо перших лекторів Disrupt HR Kyiv VI:

  • Слава Балбек — український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтер’єрів balbek bureau та меблевого бренду propro. Серед його проєктів — дизайн для Kyiv Food Market, IT-компанії Grammarly, бутик-готелю BURSA та культурного комплексу 906 World у Сан-Франциско.
  • Тетяна Гриньова — інтернет-підприємниця, журналістка, видавчиня онлайн-медіа bit.ua та співзасновниця фітнес-табору Fitness Geek Camp.
  • Наталя Садова — операційна директорка компанії Readdle, експертка зі стратегії та організаційної досконалості. Вона працювала з Villeroy & Boch та Barry Callebaut, а зараз викладає курси «Стратегічний Маркетинг» та «Операційний менеджмент» в українських бізнес-школах.
  • Зоя Литвин — підприємниця та освітянка, засновниця «Новопечерської школи», громадської спілки «Освіторія», національної премії Global Teacher Prize Ukraine, освітнього простору «Освіторія Хаб».
  • Ольга Панівник — директор по роботі з персоналом в компанії Preply, виконавчий директор, бізнес-тренер, тренер з побудови команд, фасилітатор. Віце-президент та казначей українського відділення Міжнародної Федерації Коучингу.

Локація шостого Disrupt HR Kyiv — інноваційний парк UNIT.City. Більше інформації та новин шукайте на сторінці Disrupt HR Kyiv у Фейсбуці та на сайті disrupthr.com.ua.