Протягом наступних 7 днів радимо вам звернути увагу на такі бізнес-події:
На події говоритимуть про: базові принципи купівельної поведінки; особливості поведінки покупців в різних каналах (гіпермаркети, дискаунтери, магазини біля будинку, парфумерний канал); купівельні місії в залежності від каналу; відмінності споживчих і купівельних інсайтів; інструменти shopper marketing для пошуку ефективних купівельних інсайтів. Захід буде цікавий також тим, хто цікавиться shopper marketing кейсами.
Про Service Design та Design Thinking говорять усі. А передові компанії уже впроваджують найкращі методології створення відмінного сервісу у свій бізнес. Як це робити? На що звернути увагу та до чого прагнути? Запрошуємо на UNIT.Talk із Олегом Коссом, партнером і співзасновником CXdesign, експертом з питань сервіс-дизайну, побудови цілісної системи управління клієнтським досвідом.
На цьому семінарі спікер допоможе розібратися з логікою побудови панелей індикаторів, відбору показників для неї, відображенням їх. Розбиратимуться не конкретні програмні продукти, а те, що стоїть за ними — фундамент без якого робочу і ефективну панель індикаторів не збудувати. Захід буде корисний власникам бізнесу, менеджерам, керівникам проектів.
E-Export — електронна комерція, яка передбачає пересилання товарів у поштових або експрес-відправленнях на адресу кінцевого споживача, і має ряд важливих переваг перед великим експортом. На події говоритимуть про таке: у чому полягає суть E-Export; якими є його переваги у порівнянні зі звичним В2В-форматом; основні бізнес-моделі і як це можливо організувати в Україні; організація операційної складової; особливості роботи з торговими платформами: Amazon, eBay, Etsy.
Спікер: Олександр Говорун — власник компанії «Roivix», яка надає комплексні консультаційні послуги в сферах системного менеджменту, фінансів та інформаційних технологій. Основні питання майстер-класу: «налаштування» бізнесу; загрози бізнесу; пріоритетні напрямки розвитку бізнесу; роль уяви в розвитку бізнесу; бізнес-моделювання як інструмент реалізації бізнес-уяви. Подія зацікавить засновників стартапів і тих, хто замислюються про власний бізнес; бізнесменів, які відчувають, що бізнес заходить в «глухий кут» або йде по замкнутому колу.
Бажаєте дізнатись більше про можливості та сучасні тренди Facebook, які допоможуть вам перетворити цю платформу на потужний та ефективний інструмент розвитку й просування бізнесу? Про все це ви почуєте на лекції Катерини Дунаєвої. Спікерка займається копірайтингом більше 5 років, проводить курси з копірайтингу та SMM, маркетингові консультації, є засновницею контент-агенції T-REX.
Серед великої кількості технологічних івентів, ми обрали для вас наступні:
Велика кількість позитивних відгуків випускників та їх працевлаштування підтверджують якість матеріалів інтенсиву. Учасники протягом першої частини інтенсиву розробляють стрічку повідомлень Facebook, використовуючи API, написаний спеціально для інтенсиву. Друга частина: розробка персонального додатка. Викладачі: Андрій Мулик, CTO у компанії Lectrum та Дмитро Вакацієнко Team Lead Frontend Developer у компанії Lectrum.
Peer Lab Kiev — це щотижневі зустрічі iOS розробників у форматі ранкових посиденьок за кавою/чаєм. Захід для програмістів будь-якого рівня: як початківців, так і досвідчених. Новачки можуть прокачати навички, спілкуючись з такими ж як вони, а так само з досвідченими розробниками. Для досвідчених розробників це хороша можливість покращити навички наставника і поділитися своїм досвідом з новачками. Обов’язково зареєструватися заздалегідь.
Запрошуємо розробників і технічних фахівців на безкоштовний воркшоп, де на практиці розбиратимуть особливості розробки Exonum проектів, кожен зможе розгорнути свій власний блокчейн і написати сервіс. Спікери: Alex Shevchenko, глава проекту Exonum; Денис Колодін, тех лід проекту Exonum; Олексій Сидоров, Rust розробник; Іван Богуславський, Front-End розробник.
QALight запрошує на безкоштовний QALight Club з розробки під Android. Цікаво і корисно буде всім, особливо новачкам. Ви побачите, що «прокачаний» Android-розробник може зробити за годину, і самі візьмете в цьому участь. Проведе ворркшоп практикуючий розробник Сергій Покровський. Реєстрація за посиланням.
Цікавитеся урбаністикою? Радимо вам не пропустити ці 4 заходи:
Ігор Гирич — київський історик та журналіст. Книга «Український Київ» Ігоря Гирича, що нещодавно вийшла у Видавничий дім «ПенМен», дає суто українське бачення міста, розповідає про постаті й події, які його творили. Цій книзі передував ряд статей та видань автора. Видання неодмінно зацікавить істориків, краєзнавців і всіх, кому небайдужа урбаністична тематика.
Семен Широчин розповість про те, як у Києві з’явилась залізна дорога, де знаходився перший київський вокзал та чому вулиця Старовокзальна не прямує до вокзалу. На лекції можна буде дізнатись про сучасну будівлю вокзалу і десятки альтернативних проектів того, якою вона могла стати з початку ХХ століття і до середини 1950-х років.
Урбанізація та роботизація робить проект міста найважливішим проектом сучасності. Кожен архітектурний проект різний і торкається різних сфер життя: економіки, суспільства, екології або естетики та потребує свого особистого рішення. Кожен архітектурний проект різний і торкається різних сфер життя: економіки, суспільства, екології або естетики та потребує свого особистого рішення.
Агенти змін — це організація справжніх джедаїв урбан-дизайну, що вчать Київ розмовляти зі своїми мешканцями людською зрозумілою мовою. На зустрічі говоритимуть про таке: як використовувати сучасні технології в міському дизайні, коли повідомлення в транспорті досі клеять в файлику А4; як розвивати громадський простір, коли з вулиць прибирають останні лавки, щоб на них не спали безхатченки; як визначити реальні проблеми в місті, коли найбільшим недоліком вважають погані дороги та жкг-арт. І все це на прикладі реалізованих проектів.
І наостанок кілька івентів для тих, хто бажає креативно провести наступний тиждень:
Новий формат: міні-конференції в Projector. Запрошуємо вас на «Copyrafting» — міні-конференцію для відважних і тих, що пишуть, від фахівців MacPaw, Aimbulance, Prorizni, BBDO Ukraine, BBC Ukrainian, Ambisafe Software. Реєстрація за посиланнням.
На першому EVO MeetUp 2018 ви дізнаєтеся про таке: що являють собою спеціальності SEO-оптимізатор, контекст- і контент-менеджер: основний функціонал і знання, необхідні початківцю і досвідченому фахівцеві; особливості EVO: з якими софт працює компанія, обмеження, додаткові можливості; на прикладах вакансій розбиратимуть основні вимоги до претендентів; які є перспективи кар’єрного росту в EVO тощо. Реєстрація за посиланнням.
Кожен, хто бодай колись організовував масові заходи, знає — це як їхати на палаючому велосипеді. Усе горить! А якою є організація наймасштабніших івентів країни очима самих творців цих подій? Про це маєте нагоду розпитати організаторів найвідвідуванішого фестивалю України та найбільшої IT-конференції Східної Європи. На заході ви дізнаєтеся найцікавіше з бекстейджу «Зимової Країни» та IT Arena, почуєте інсайти, подискутуєте про тренди івент-індустрії.
Вікторія Репа — CEO BetterMe, додатку для схуднення, розробленого українською компанією Genesis Media.
Основні теми події: аналітика медіа та її відмінності від FMCG-сектора, логістики; digital-маркетинг; редакційні та продуктові процеси в IT; пошук ніші і створення додатка з глобальної перспективою; пошук моделі монетизації; контент-маркетинг; просування додатку в Facebook, Snapchat, Pinterest.
Події за хронологією
Не забувайте читати дайджести івентів на тиждень від Na chasi щоп’ятниці, щоби не пропускати цікаві та інформативні заходи у столиці.