💸 Payoneer почав працювати на eBay: що це дає

Čytaty latynkoju
💸 Payoneer почав працювати на eBay: що це дає

Payoneer на eBay

У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Платіжна платформа розширить співпрацю з eBay, що дозволить продавцям отримувати доходи від продажів на сайті. Продавці eBay зможуть керувати мультивалютними платежами та працювати на багатьох міжнародних сайтах eBay.

Payoneer на eBay

Як зазначив генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі Ігор Ковальов, у планах компанії розширити свої послуги для якомога більшої кількості країн.

Це означає, що згодом українським онлайн-продавцям на eBay може відкритись функція простого та зручного управління коштами. Тоді вони зможуть концентруватися на розвитку свого бізнесу, не гаючи час на питання з платежами

Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі

За даними компанії, минулого року Payoneer обробив платежі на суму $44,4 млрд, що на 53% перевищує показник 2019 року.

Управління платежами на нашій платформі є ключовим для покращення роботи наших клієнтів з eBay. Ми раді співпрацювати з Payoneer під час такого зростання для обох наших компаній. Разом ми будемо спиратися на поштовх, що торік відчула онлайн-торгівля, допомагаючи продавцям безпечно та гнучко здійснювати міжнародні транзакції, все на простій сучасній платформі

Алісса Катрайт, віцепрезидентка з питань глобальних платежів eBay