👨🏼‍💻 IT Ring: у Києві пройде перший батл серед QA фахівців

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 IT Ring: у Києві пройде перший батл серед QA фахівців

IT Ring

Компанія Parimatch Tech запускає серію експертних поєдинків IT Ring.

Перша серія IT Ring присвячена QA. Експерти зійдуться в битві та будуть відстоювати свою думку про майбутнє індустрії тестування. Серед тем — чи потрібно галузі мануальне QA, як буде відбуватися автоматизація, які інструменти доступні вже тепер та багато іншого.

Як прокоментував QA Manager у Parimatch Tech Євген Рудев, у сфері QA наразі цікаві часи.

З одного боку, в галузі сформувалося багато висококласних фахівців, які легко можуть виявити найбільш неочевидні проблеми, а з іншого — багато завдань алгоритми вже виконують анітрохи не гірше за людей, витрачаючи набагато менше часу. Сучасний світ вимагає високої швидкості без втрати якості. Під час IT Ring ми з опонентом подискутуємо про те, чи залишиться місце для професії «ручного тестувальника» у світі тестування чи автоматизація захопить цю сферу повністю»

Євген Рудев, QA Manager у Parimatch Tech

Свої аргументи наведуть:

  • Юрій Мисливець, Parimatch Tech, і Ольга Малініна, Web Entertainment LTD, «Тестувальник: помічник програміста чи адвокат замовника?»
  • Євген Рудев, Parimatch Tech, і Юрій Малий, Ex-Kyivstar, «Автоматизоване тестування — майбутнє чи хайп?»
  • Сергій Подгоров, Parimatch Tech, і Антон Мужайло, GlobalLogic Ukraine

Для серії івентів у PMHUB ми обладнаємо професійний ринг, на якому не буде місця для компромісів. Ми хочемо влаштувати не просто розмову, а справжню «битву думок» — щоб розвіяти всі непорозуміння й сумніви. Упевнена, такого ще ніхто не бачив

Надія Семененко, івент-продюсерка Parimatch Tech

Старт поєдинку — о 17:00 11 березня. Івент можна буде відвідати фізично в PMHUB або подивитися онлайн-трансляцію на YouTube. Купити квиток на офлайн-подію або зареєструватися на віртуальний перегляд можна за посиланням. Усі зібрані кошти будуть перераховані до благодійного фонду Parimatch Foundation на відкриття нових спортивних груп для дітей з інвалідністю.