Реклама

🙋🏼‍♀️ 100 000 грн на розвиток власної справи: в Україні оберуть бізнеследі року

Ім’я переможниці буде оголошено під час третьої церемонії нагородження Премії «Створено Жінками».
Čytaty latynkoju
🙋🏼‍♀️ 100 000 грн на розвиток власної справи: в Україні оберуть бізнеследі року
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 🙋🏼‍♀️ 100 000 грн на розвиток власної справи: в Україні оберуть бізнеследі року
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Ім’я переможниці буде оголошено під час третьої церемонії нагородження Премії «Створено Жінками».

Премія «Створено Жінками»

За даними Державної служби статистики за 2020 рік, лише 29% українських підприємств, установ та організацій керуються жінками. В українському ТОП-100 бізнесменів, опублікованому журналом Forbes Україна, жінок також вкрай небагато — лише шість, враховуючи представниць сімейного бізнесу.

Розвиток жіночого підприємництва, а також реальна підтримка бізнеследі, які вже започаткували власну справу — головна мета Премії «Створено жінками», що у 2021 році відбудеться в Україні вже втретє.

Премія «Створено Жінками»

Організаторка премії «Створено жінками», директорка CCIFU, Мод Жозеф зазначила, що серед причин, які найчастіше заважають жінками розпочати власну справу: класичні проблеми української економіки, відсутність доступного кредитування, складна система оподаткування, недосконалість законодавства й непередбачуваність майбутнього.

Читайте також: 👨🏼‍💻 10 лайфхаків: як перевести міжнародну конференцію в онлайн і зробити комунікації ще більш ефективними

Крім того, вона звертає увагу на гендерну нерівність: «Українські жінки так довго жили зі стереотипами, які їм нав’язало суспільство, що й самі почали у собі сумніватися».

За її словами жінки мають нижчі зарплати (у порівнянні з зарплатою чоловіків), відсутність представленості в медіа, політиці, професійній сфері, синдром самозванця, звинувачення у завищеній емоційності, а також роль «господині» додатково заважають розпочати власну справу в і без того не ідеальному економічному та підприємницькому середовищі.

Проте проведенням премії «Створено жінками» ми прагнемо змінити це, продемонструвати, що жінка може бути найкращим керівником та підприємницею. Уже кілька років поспіль ми отримуємо заявки на участь в конкурсі від учасниць, бізнес-здобутками яких дійсно можна пишатися. Вони розумні, сміливі та дуже успішні у своїх справах. Саме такі жінки ладні зламати застаріли стереотипи й бути обличчям нової України, і саме тому ми продовжуємо їх підтримувати

Мод Жозеф, Організаторка премії «Створено жінками», директорка CCIFU

Про премію

Переможниця цьогорічної Премії «Створено жінками» отримає 100 000 грн на розвиток власного бізнесу, 5-денну подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, а також безкоштовне членство у Франко-Українській торгово-промисловій палаті протягом року.

Подати заявку на участь у конкурсі можуть всі жінки-кандидатки, що вже започаткували власну справу, незалежно від їхнього виду діяльності. Ознайомитись з більш детальними умовами та подати заявку можна на сайті Премії до 15 березня включно. Ім’я переможниці буде оголошено на урочистому заході — 8 липня.

Премія «Створено жінками» була започаткована в Україні у 2019 році за ініціативи комітету бізнеследі CCIFU, до якого входять жінки, що обіймають посаду директорок або є членкинями Комітету директорів французьких компаній в Україні. Її місія — підтримка та розвиток жіночого підприємництва в країні.

У 2019 році бізнеследі року було визнано Руслану Римарську, засновницю компанії «Будьмо здорові», яке виробляє печиво без глютену та лактози. У 2020 році Премію здобула Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів, Like a Local’s Wine Bar.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...