⚽️ Ліга чемпіонів УЄФА ексклюзивно виходитиме на MEGOGO

Čytaty latynkoju
⚽️ Ліга чемпіонів УЄФА ексклюзивно виходитиме на MEGOGO

Ліга чемпіонів на MEGOGO

Починаючи із сезону 2021/2022 MEGOGO належатимуть права на показ матчів в Україні на всіх платформах, включаючи телевізійні. Першою подією стане трансляція Суперкубку УЄФА, яка запланована вже на 10 серпня 2021 року.

Як зазначив засновник та генеральний директор сервісу Володимир Боровик, це вперше в історії України тендер на показ найважливіших матчів європейських клубів виграв саме OTT-сервіс.

Нам приємно усвідомлювати, що УЄФА визнав професійність та інноваційність MEGOGO. Відтепер починається нова футбольна сторінка для українського вболівальника. Ми зосередимо зусилля на тому, аби спортивний контент був ще вищої якості, а функціонал ще зручнішим. Час нових позитивних змін розпочато

Володимир Боровик, Засновник та генеральний директор MEGOGO

Окрім трансляцій Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА на MEGOGO, вперше для глядачів з’явиться третій клубний турнір УЄФА – Ліга конференцій УЄФА.

Продовження показу футбольного сезону 2020/2021 Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА, як і раніше, буде доступно для передплатників MEGOGO на каналах від Volia.

УЄФА із радістю вітає MEGOGO в сім'ї медіапартнерів УЄФА. Ми справді раді, що це забезпечить якісне та інноваційне висвітлення найкращого європейського клубного футболу для українських вболівальників

Гай-Лоран Епштейн, Директор із маркетингу УЄФА