Фалоімітатори в Cyberpunk 2077
Відразу після релізу гри багато користувачів почали скаржитись на понаднормову кількість фалоімітаторів в ігровому світі Cyberpunk 2077. Деякі з них можна знайти у сексшопах чи нічних клубах, однак більшість з них лежать практично всюди — від контейнерів для сміття на вулиці, до прилавка м’ясного магазину.
За словами журналіста Нейтана Ґрейсона, під час свого проходження гри він нарахував 29 фалоімітаторів, які лежали абсолютно будь-де. Фалоімітатори можна збирати (а може й навіть колекціонувати, якщо ваша ласка) та навіть перепродавати чи перероблювати на інші речі. Втім, їх не можна використовувати за призначенням. Ба більше, у грі є навіть зброя-фалоімітатор.
Розробник студії CD Projekt Red Філіп Вебер зазначив, що фалоімітатори у грі використовували для того, аби передати розкутість майбутнього — те, що в наш час є табуйованим у 2077 році стане ледь не нормою. Однак він визнав, що їх у грі занадто багато — вони генеруються самостійно, як й багато інших речей. Вже скоро у грі зменшать їхню кількість, аби вони так сильно не виділялись.
У грі є й досі багато незвичних моментів, які є особливо дивними через початкові баги гри. Наприклад, однією з особливостей Cyberpunk 2077 є можливість обирати статевий орган свого героя. Тобто, ви можете мати чоловіка з вагіною чи жінку з пенісом. Однак, під час гри ви не зможете побачити «свій вибір», принаймні не повинні.
Втім, у багатьох користувачів так вийшло, що статевий орган було видно навіть крізь штані, що робило дуже дивним усі діалоги.
Про гру
Це наступна гра студії CD Projekt Red, що створила серію ігор «Відьмак». Cyberpunk 2077 анонсували ще у 2012 році. Гра базується на настільній грі Майка Пондсміта Cyberpunk 2020.
Раніше студія показала? Cyberpunk 2077: вийшов сюжетний трейлер, скриншоти та концепт-арти гри геймплей та трейлер гри.
У відео можна побачити основні моменти на початку гри — знайомство головного персонажу Ві зі своїм напарником Джекі. Також у другому трейлері показали нову ігрову механіку «брейнданс». Ця функція дозволяє переживати спогади інших персонажів.
За допомогою «брейндансу» головний герой бачить спогади грабіжника магазину, який загинув під час невдалої крадіжки. У CD Projekt RED зазначають, що «брейнданс» дозволяє дізнатись історію будь-якого персонажу — від травм з дитинства до життя на вулицях міста Найт-Сіті.
Один з розробників гри Філіп Фебер вже раніше повідомляв, як саме можна буде розвивати свого героя.
Ви можете контролювати характер свого персонажа. Його походження і характеристики відкриють нові варіанти в діалогах. До того ж репліки, сказані різним персонажам, матимуть різні ефекти: комусь вони можуть сподобатись, комусь — ні. Про це також варто не забувати, адже персонажі пам'ятатимуть, ваше відношення до них.
Філіп Вебер, Головний квест-дизайнер CD Projekt Red
Також CD Projekt Red анонсували аніме-серіал Cyberpunk: Edgerunners, який вийде на Netflix у 2022 році.
Cyberpunk: Edgerunners
Сюжет аніме базуватиметься на всесвіту грі, проте там будуть інші персонажі. Серіал зробить студія Trigger, яка вже раніше робила Kill la Kill та Little Witch Academia. А за музичний супровід буде відповідальним Акіра Ямаока, котрий до цього вже робив саундтрек для гри Silent Hill.
Кадри та концепт-арти гри
Переглянути інші скриншоти та концепт-арти Cyberpunk 2077 можна за посиланням.
Окрім того, можна завантажити заставку для робочого столу по грі, зробити це можна тут.