🎮 MEGOGO дає безкоштовні 3 місяці передплатникам PlayStation Plus

Čytaty latynkoju
🎮 MEGOGO дає безкоштовні 3 місяці передплатникам PlayStation Plus

Подарунки передплатникам PlayStation Plus від MEGOGO

В рамках спеціальної пропозиції, всім передплатникам PS Plus, які вперше зареєструються на сервісі з PS4 і PS5, будуть доступні додаткові безкоштовні три місяці підписки MEGOGO «ТВ і Кіно: Стартова» з широким асортиментом різноманітного відеоконтенту, включаючи колекцію кіно та анімаційних фільмів, серіалів, телешоу й спортивних програм.

Додатково, для всіх користувачів з активною підпискою PS Plus буде діяти 20% знижка на покупку або продовження підписки MEGOGO «ТВ і Кіно: Максимальна».

Про передплату

Читайте також: 🎮 Sony запускає новий PS Store цього місяця

Підписка PS Plus дозволяє розширити можливості вашого безкоштовного облікового запису PlayStation. Передплатники сервісу отримують бонусні ігри щомісяця, додаткові знижки в магазині PlayStation Store, можливість грати з друзями мережею та багато іншого.

А тепер, власники консолі PlayStation 4 з підпискою PS Plus, крім цілого ряду бонусів, зможуть ще й вигідно дивитися улюблені фільми та серіали за допомогою сервісу MEGOGO.

Про сервіс

MEGOGO — найбільший медіасервіс у Східній Європі. У колекції MEGOGO – каталог різноманітних фільмів та серіалів, популярні телеканали, інтерактивне ТБ, прямі трансляції та відеозйомки спортивних заходів, аудіокниги та подкасти. Каталог сервісу налічує понад 300 каналів й 13 000 фільмів та серіалів на будь-який смак.