🛸 В Україні розпочинається фестиваль фантастичного кіно Best Sci-Fi

Čytaty latynkoju
🛸 В Україні розпочинається фестиваль фантастичного кіно Best Sci-Fi

Фестиваль Best Sci-Fi

В Україні фестиваль пройде вже вчетверте. За роки існування покази Best Sci-Fi відбулися у 16 країнах, включаючи США, Мексику, Швейцарію, Іспанію, Польщу та інші.

Цього разу покажуть найкращі короткометражні фантастичні фільми з п’яти країн. Загальний хронометраж складає 97 хвилин.

Майбутнє прийшло. Воно втомилось чекати на порозі і увірвалось в будинки, заповнивши собою кімнати та все наше життя. Нас вже непросто чимось здивувати. Саме тому наукова фантастика стає все більш винахідливою, вражаючою та неймовірною. Хоча ми вже давно усвідомили, що все що відбувається на екрані сьогодні, може стати нашою реальністю завтра.

Що можна буде переглянути

Конструктор

Винахідник Віктор не став чекати на жінку своєї мрії — він її створив. Єва прекрасна та майже ідеальна, однак вона не людина. Віктор працює над тим, щоб вдосконалити своє створіння, додавши йому емоцій.

Цього ніколи не було

Після декількох бокалів мартіні ділові стосунки вийшли з-під контролю та двоє колег провели бурхливу ніч разом. Добре, що новітні технології дозволяють їм стерти це з пам’яті і, тим самим, позбавити мук совісті та проблем на роботі.

Так, сьогодні!

Мартін — шалений фанат хард-року. Він звертається до агенції, що займається подорожами у часі, для того, щоб потрапити в минуле і побувати на концерті Mötley Crüe у 1985 році. Однак, це дуже складна і довга процедура.

Відеозаписи

Новітні технології допомагають матері щодня відчувати присутність доньки, яка знаходиться в зоні бойових дій за сотні кілометрів від дому.

Ейнштейн-Розен

Літо, 1982 року. Тео стверджує, що знайшов червоточину. Його брат Оскар йому не вірить — принаймні, поки що.

Останній танець

У не надто віддаленому майбутньому самотній старий чоловік працює над загадковим проектом, сподіваючись знову пережити найкращий момент свого минулого.

Ехо

У 1977 році космічний зонд Voyager покидає Сонячну систему із повідомленням записаним сотнями мов. Майже через 50 років, хвора на хворобу Альцгеймера, Кармен стикається з пасивністю своїх дітей, які вважають, що вона вже нічого не може згадати. Однак повідомлення, яке вона записала, повторюється знову в голові Кармен, відновлюючи її пам’ять.

Космічний воїн

Два пілоти ведуть війну в далекому майбутньому на своєму космічному кораблі. Але чи насправді їх ворог є чужорідним противником?

Де можна буде переглянути

В цей раз фестиваль проходитиме одразу в дев’яти містах України. Детально ознайомитись з переліком, де проходитиме Best Sci-Fi, можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали? Відео: вийшов трейлер фільму «Дюна», як вийшов трейлер фільму «Дюна».