🙋🏼‍♂️ Обрали стартапи, що представлять Україну на фестивалі Creative Business Cup BRIGHT

Čytaty latynkoju
🙋🏼‍♂️ Обрали стартапи, що представлять Україну на фестивалі Creative Business Cup BRIGHT

Creative Business Cup BRIGHT

Нещодавно відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup Ukraine 2020. Це місцеве представництво міжнародного змагання для креативних стартапів, де компанії з більш ніж 75 країн презентують свої ідеї журі, щоб вибороти звання найкращого стартапу року.

Цьогоріч захід проходив в місті Рівне, в межах фестивалю креативності, інновацій та підприємництва House of Europe Festival. Захід було організовано за підтримки Європейського Союзу.

Всього до фіналу було обрано 6 проєктів, серед яких міжнародне журі, до складу якого входили Марк Вілкінс, Крістіан Дімер і Катерина Кравчук, обрали переможців.

Читайте також: 📈 Google запустив програму для стартапів з України та Білорусі

Цьогоріч кращим креативним стартапом було визначено проєкт Креативна Практика, кар’єрно-освітню онлайн-платформу, що допомагає фахівцям отримувати актуальну креативну освіту онлайн та сприяє працевлаштуванню своїх випускників.

Друге місце поділили між собою проєкти V-Art, онлайн-платформа для виставки, продажу і колекціонування цифрового мистецтва, та HAPPY BRAIN, мобільний застосунок, що допомагає тренувати мозок за допомогою читання.

Відібрані проєкти представлять Україну на міжнародному конкурсі Creative Business Cup BRIGHT 2021, що відбудеться 28 та 29 червня наступного року у Копенгагені.

Також ми вже раніше писали, як український стартап Esper Bionics отримав інвестиції від фонду SMRK.