Реклама

🎭 «Оскар» змінив правила номінації фільмів на премію

Čytaty latynkoju
🎭 «Оскар» змінив правила номінації фільмів на премію

Нові правила премії «Оскар»

Американська академія кіномистецтв ввела нові стандарти, яких повинні дотримуватися автори картин, що претендують на премію «Оскар» в номінації «Кращий фільм». Про це повідомляється на сайті академії.

Нові правила ввели для боротьби з дискримінацією расових, етнічних, сексуальних та інших меншин і жінок.

Згідно з новими правилами, номінанти повинні дотримуватись щонайменше двох з чотирьох основних критеріїв, щоб картина могла претендувати на звання кращого фільму року.

Відтак, мінімум один з акторів, які грають роль першого або другого плану, повинен бути представником расової або етнічної меншини. Або щонайменше 30% всього складу акторів повинні бути жінками, представниками расових, етнічних, сексуальних меншин або людьми з обмеженими можливостями.

Читайте також: 🎬 «Неізольовані»: вийшов фільм про життя безпритульних під час карантину

Такі самі вимоги діють на склад творчого і технічного персоналу фільму. Нові правила поширюються також на маркетологів, фахівців зі зв’язків з громадськістю та кінопрокатників.

Окрім того, стажисти та практиканти з перерахованих вище груп обов’язково повинні бути частиною команди фільму.

Нові правила почнуть діяти для картин, які будуть висуватися на «Оскар» в 2024 році.

Також ми вже раніше писали?‍? Мінекономіки схвалило фемінітиви у назвах професій: інженерка, авторка тощо, як Мінекономіки схвалило фемінітиви у назвах професій: інженерка, авторка тощо.