🇪🇪 Естонія приймає заявки на першу візу для цифрових кочівників

Čytaty latynkoju
🇪🇪 Естонія приймає заявки на першу візу для цифрових кочівників

Естонія та віза для цифрових кочівників

Естонська Digital Nomad Visa (DNV) дозволить віддаленим працівникам з усього світу легально перебувати в країні до одного року. Подати заявку на її отримання можна вже з 1 серпня англійською, естонською та іншими мовами.

Залежно від того, скільки ви плануєте перебувати в країні, пропонують два види візи — на короткий строк (C-visa) та довгий (D-visa). Ціна D візи — 100 євро, а С — 80 євро.

Всі апліканти пройдуть ретельний відбір за процедурою отримання інших віз. Основні вимоги:

Читайте також: 👨🏼‍💼 Facebook шукає аккаунт менеджера для роботи з українськими бізнесами
  • підтвердження статусу віддаленого працівника чи цифрового кочівника;
  • підтвердження місячного доходу протягом останніх 6 місяців;
  • підтвердження, що на рахунку є щонайменше 116,80 євро на день (або 3504 євро на перший місяць).

Digital Nomad Visa — це наступна інновація від уряду Естонії після запуску програми електронного резидентства у 2014 році.

Ми підтримуємо розробку Digital Nomad Visa вже майже два роки. e-Residency змінило підхід до ведення бізнесу, а DNV змінить підхід до роботи.

Отт Ваттер, Директор e-Residency

На відміну від вже існуючих віз такого типу, Естонія пропонує її не тільки цифровим кочівникам, але й людям, які працюють за контрактом на компанію, що знаходиться поза межами Естонії. Віза дозволить налаштувати бізнес в ЄС легально перебуваючи в Естонії.

Перш ніж подати заявку на отримання цифрової візи для кочівників, переконайтесь, що авіасполучення між Україною та Естонією відновлене. Це можна зробити на сайті МЗС Естонії.

Більше деталей щодо отримання візи можете знайти за посиланням.

Також ми вже раніше писали? Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього, як Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього.