Реклама

🎶 УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні

Організатори запрошують до участі музикантів і гравців ринку.
Čytaty latynkoju
🎶 УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🎶 УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Організатори запрошують до участі музикантів і гравців ринку.

Дослідження УКФ

Цього літа відбудеться масштабне дослідження музичного сектору України та його зовнішньоекономічних перспектив. Організатори планують зафіксувати поточний стан ринку, виявити ключові проблеми, оцінити можливості та надати рекомендації для подальшої роботи.

Ініціатором проєкту стала агенція музичного консалтингу Soundbuzz за підтримки УКФ.

Дослідження фокусується на неакадемічному музичному напрямку, що дозволить зібрати якомога більше інформації про цей сегмент ринку.

Читайте також: 🎼 Alina Pash випустила новий кліп — N.U.M. (Nobody understand me)

Зважаючи на масштаби країни, вивчатиметься ситуація у найбільших містах — Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Дослідження відбуватиметься методами опитувань, фокус-груп, глибинних інтерв’ю, запитів статистичних даних тощо.

Вже зараз музиканти та всі, хто працюють у індустрії, можуть взяти участь у дослідженні. Залежно від спеціалізації, пропонується відповісти на питання для музикантів або для представників музичної індустрії. Опитування анонімне, проте за бажанням можна залишити свій e-mail та першими отримати звіт із результатами дослідження.

Як зазначила директорка Soundbuzz Дарця Тарковська, дослідження триватиме з липня по жовтень.

Добре, що ми маємо професійних партнерів з досвідом вивчення саме креативних індустрій — компанію PPV Knowledge Networks. До того ж, розроблену методологію верифікують європейські колеги, які мають досвід аналогічних досліджень. Це наблизить механіку нашої роботи до європейських стандартів. Сподіваюсь, маючи на руках результати проєкту, українська музична індустрія перестане користуватись фейковими цифрами і спиратися на суб'єктивні судження.

Дарця Тарковська, Директорка Soundbuzz

Усі підсумкові матеріали будуть надані як українською, так і англійською мовою, що дозволить іноземним колегам ближче познайомитися з музичною індустрією нашої країни. Для широкого загалу звіт представлять у вільному доступі вже цієї осені.

Спостерігати за перебігом дослідження можна на офіційних сторінках у соцмережах: Facebook, Instagram.

Також ми вже раніше писали? Діджей Влад Фісун створив музичний маніфест у порожньому комплексі Мистецький арсенал , як діджей Влад Фісун створив музичний маніфест у порожньому комплексі Мистецький арсенал.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...