🎮 PlayStation Plus святкує ювілей — додаткова гра для користувачів сервісу

Čytaty latynkoju
🎮 PlayStation Plus святкує ювілей — додаткова гра для користувачів сервісу

Ювілей PlayStation Plus

Цього року сервісу виповнилось 10 років. На честь свята компанія надасть своїм підписникам доступ до трьох ігор, замість двох. Також вони отримають святкову тему для PlayStation 4.

А для тих, хто ще не встиг отримати досвід багатокористувацької гри, 4 та 5 липня відбудуться онлайн-вихідні, протягом яких можна абсолютно безкоштовно спробувати режим мультиплеєру.

Для того щоб отримати доступ необхідно мати підключення до інтернету та обліковий запис PlayStation Network.

Хронологія сервісу PlayStation Plus

З 7 липня по 3 серпня підписникам PlayStation Plus будуть доступними для завантаження:

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Читайте також: 🧟‍♂️ The Last of Us Part II високо оцінили критики

У Rise of the Tomb Raider Лара Крофт розкриває давню загадку, яка ставить її під приціл безжальної організації, відомої як Трійця.

Поки вона поспішає на пошуки всесильного артефакту, сюжет виводить її до міфу про загублене місто Кітеж. Лара знає, що вона повинна дістатися Загубленого міста та його прихованих секретів швидше Трійці та вирушає до Сибіру в захоплюючу експедицію.

NBA 2K20

Це дещо більше, ніж баскетбольний симулятор. NBA 2K20 — масштабна платформа для геймерів і спортсменів, новий етап розвитку баскетбольної культури.

Erica

Ця кінематографічна пригода поєднує сюжет, гідний голлівудського кіно, та захоплюючий тактильний геймплей.

Також ми вже раніше писали? Презентація Sony PlayStation 5: як виглядатиме консоль та багато нових ігор про презентацію Sony PlayStation 5: як виглядатиме консоль та багато нових ігор.