💃🏻 Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF

Čytaty latynkoju
💃🏻 Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF

GIF від Viber

У Viber оголосили про запуск своєї нової функції, яка дозволяє користувачам створювати власні гіфки для спілкування у месенджері. Наразі ця функція вже доступна на iOS і вже протягом наступних тижнів з’явиться й на Android.

Читайте також: 🔊 Twitter додав голосові твіти. Як створити повідомлення

У будь-якому чаті користувачі Viber можуть записати коротке відео через застосунок або обрати відео з галереї та перетворити його в нескінченний GIF у режимі бумерангу, пришвидшення або реверсу.

Для того, щоб зробити з відео новий GIF файл, користувачеві необхідно:

  • Обрізати відео з певною частиною для GIF.
  • Обрати режим програвання GIF — від бумеранга з нескінченними повторами до реверсу, уповільнення та пришвидшення у 2 чи 4 рази.
  • Додати до GIF написи з різними шрифтами та кольорами, дудли чи стікери.

Сьогодні Viber прагне надати користувачам якомога більше можливостей проявити себе під час спілкування у застосунку. Як у нас в компанії заведено казати — емодзі може замінити слово, але GIF або стікер може замінити ціле речення. Тепер з можливістю створювати власні GIF користувачі зможуть точніше та цікавіше передати власні думки.

Офір Еял, Операційний директор Rakuten Viber

Також ми вже раніше писали?? У Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб, як у Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб.