📺 MEGOGO запускає ще один власний телеканал. Покажуть фільми у 4K

Čytaty latynkoju
📺 MEGOGO запускає ще один власний телеканал. Покажуть фільми у 4K

[М] 4K

Наприкінці грудня 2019 року MEGOGO провів першу в Україні 4К-трансляцію футболу. Користувачі медіасервісу змогли приєднатись до перегляду матчу Реал Мадрид – Атлетік. Тепер український стрімінг запускає повноцінний 4K-канал.

Канал мовитиме у роздільній здатності 4К та буде доступний лише власникам відповідних телевізорів. Для перегляду також потрібно мати підписку «ТБ і Кіно: Максимальна», яка коштує 197₴ на місяць.

Що покажуть

Канал [М] 4K цілодобово показуватиме кіно у 4К. Серед фільмів, які можна буде переглянути: «Вовк з Уолл-стріт», «Рок на Сході», «Готель Мумбаї», «30 шалених бажань» та багато інших відомих кінострічок останніх років.

MEGOGO продовжує змінювати звичне ТБ. Відтепер список наших власних інтерактивних каналів поповнив М 4К, який дозволить користувачам переглядати культові фільми неймовірної якості просто 24/7. Обмежуватися запуском одного 4К-каналу ми не збираємось, вже скоро глядачам презентуємо ще декілька каналів із ультрачітким контентом

Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO

Як і інші власні канали MEGOGO, [М] 4K матиме власний тематичний плейлист та інтерактивну функціональність: паузу, перемотування назад чи вперед, можливість обрати контент як із архіву, так і з подальшого «ефіру», функцію обрання звукової доріжки чи субтитрів.

Читайте також про те, що у Польщі додали відеогру до програми «рекомендованого читання»? У Польщі вперше в історії додали відеогру до шкільної програми з літератури — This War of Mine.