🎸 Харків та Львів влаштують музичне свято Make Music Day Україна — де подивитися

Čytaty latynkoju
🎸 Харків та Львів влаштують музичне свято Make Music Day Україна — де подивитися

Fête de la musique проходить в усьому світі 21 червня з 1982 року. У ньому беруть участь понад 110 країн і 450 міст. Це масштабна акція, під час якої музиканти грають просто неба, кожен може приєднатися за своїм бажанням. Усі концерти безкоштовні.

Україна приєдналася до традиції в 2013 році: спочатку Львів, наступного року — Харків. Цього року ці команди об’єдналися, щоб свято музики відбулося, попри пандемію — в онлайні.

Де подивитися Make Music Day?

Переглянути трансляцію можна буде на Facebook-сторінці Na chasi 21 червня з 17:00 по 01:00, а також на сторінці Make Music Day Україна. До харківської програми вже приєдналися ХОССП та Iris Forest. У Львові гратимуть гурти Torbán, Бетон та проєкт Імпровізація зМістом — джазові джем-сейшни із використанням записаних звуків міста. Повну програму оголосять найближчим часом.

Make Music Day

Цього року проєкт об’єднав ініціативи Свято Музики у Львові, День Музики у Харкові та Plan B fest. Організатори сподіваються, що в майбутньому до Make Music Day Україна приєднається більше українських міст.

Читайте також 5 міфів про грантові програми: чому отримати грант простіше?‍? 5 міфів про грантові програми: чому отримати грант простіше, ніж ви думаєте, ніж ви думаєте