Реклама

🎸 Україна вперше приєдналась до мережі європейських експортних офісів EMEE — які можливості це дає

Це надає цілу низку можливостей для української музики.
Čytaty latynkoju
🎸 Україна вперше приєдналась до мережі європейських експортних офісів EMEE — які можливості це дає
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 🎸 Україна вперше приєдналась до мережі європейських експортних офісів EMEE — які можливості це дає
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Це надає цілу низку можливостей для української музики.

Експортні офіси EMEE

Українська незалежна музична ініціатива Music Export Ukraine стала членом європейської мережі експортних офісів EMEE (European Music Exporters Exchange), єдиного об’єднання на континенті, яке працює над зближенням європейських музичних ринків та обміні досвідом.

Саме ця ініціатива минулого року провела велике дослідження музичного сектору у 24 європейських країнах, виступає консультаційним органом міжнародних державних інституцій щодо стратегій розвитку сектору та дає вихід на міжнародні ринки тисячам локальних артистів.

ЕМЕЕ об’єднує як усталені музичні офіси на кшталт французького LE BUREAU EXPORT або нідерландського Buma Kultuur, так і незалежні об’єднання. Music Export Ukraine стала першою організацією з країн Східного партнерства, яка приєдналась до цієї європейської мережі.

Ми дуже раді нарешті приєднатись до такої потужної мережі, оскільки очікували на її рішення майже півроку. Щоб прийняти нові організації в мережу, питання виноситься на голосування. Потенційних членів має порекомендувати хтось із нинішніх учасників. Тому ми дуже раді, що за декілька років маємо хороше портфоліо спільних проєктів з іншими експортними офісами й вони настільки високо оцінили наш потенціал для роботи.

Алена Дмуховська та Дарця Тарковська, Співзасновниці Music Export Ukraine
Читайте також: 🥇 5 українських організацій отримали грант найбільшої програми ЄС «Креативна Європа»

Що це дає українській музиці:

  • Music Export Ukraine тепер має право голосу у європейській нагороді у сфері музики Music Moves Europe Talent Awards та може номінувати туди українських артистів (переможцями цієї нагороди вже ставали Sigrid, Flohio, 5K HD, Naaz та ін.;
  • Мережа може допомогти представляти інтереси українського музичного ринку перед європейськими та міжнародними інституціями в питаннях музичного експорту;
  • Українські представники матимуть доступ до передового європейського досвіду, можуть організовувати спільні проєкти з іншими експортними офісами та ініціативами;
  • Мати доступ до бази національних та міжнародних контактів в музичній сфері;
  • Бути контактним центром для закордонних організацій, які хочуть працювати з українським ринком.

Також ми вже раніше писали? Нобелівський лауреат Мохаммад Юнус виступить на всеукраїнській конференції з соціального бізнесу, як нобелівський лауреат Мохаммад Юнус виступить на всеукраїнській конференції з соціального бізнесу.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...