🚗 Uber запустив спеціальну послугу ділових поїздок для бізнесу — Business Commute

Čytaty latynkoju
🚗 Uber запустив спеціальну послугу ділових поїздок для бізнесу — Business Commute

Uber для бізнесу

Компанія запустила сервіс ділових поїздок в рамках програми Uber для бізнесу (Uber for Business Commute) в Україні, оскільки підприємства починають відкриватися і співробітникам потрібно повертатися на свої робочі місця.

Тепер корпоративні клієнти можуть вибирати пункти висадки та посадки співробітників, в які вони можуть замовляти поїздки, включаючи офіси, місця прибуття чи відправлення інших видів транспорту. Також можна вибирати час і дні для надання співробітникам поїздок, будь то традиційні години пік або нові графіки роботи офісів.

Завдяки новому спрощеному онлайн-процесу, підприємства будь-якого розміру тепер можуть безкоштовно зареєструватися і створити обліковий запис для своїх співробітників.

Читайте також: 🚍 Uber Shuttle відновить свою роботу в Києві — рік роботи сервісу

Маючи тільки один обліковий запис, компанії можуть отримати доступ до всіх послуг сервісу без будь-яких початкових внесків, передоплати або обов’язкового мінімального замовлення та оплачувати тільки ті поїздки, які вони використовують.

Платформа також має панель для управління поїздками співробітників з варіантами виставлення рахунків і оплати.

Uber створює інноваційні та безпечні рішення, які відповідають потребам бізнесу в «новій реальності». Ми побачили, що наша платформа і технології становлять велику цінність для малих, середніх і великих підприємств, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримати корпоративних клієнтів і їх співробітників найбезпечнішими і економічно ефективними способами під час відновлення економіки.

Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі

Скористатись сервісом Uber можна за посиланням.

Раніше ми вже також писали? Uber запустив автоматичне розпізнавання маски та інші заходи безпеки в Україні, як Uber запустив автоматичне розпізнавання маски та інші заходи безпеки в Україні.