🎶 Андреа Бочеллі виступив у порожньому Міланському соборі на Великдень 12 квітня

Čytaty latynkoju
🎶 Андреа Бочеллі виступив у порожньому Міланському соборі на Великдень 12 квітня

Bocelli: Music for Hope

Концерт у Дуомо, найвідомішому храмі Мілану, називатиметься «Бочеллі: Музика надії». В рамках виступу Андреа Бочеллі заспіває багато класичних творів під акомпанемент лише одного музиканта — органіста собору Емануеля Віанеллі.

Варто зазначити, що Мілан — столиця Ломбардії, регіону Італії, який найбільше постраждав від пандемії COVID-19.

Дивіться трейлер концерту:

Трансляція наживо (+запис)

Виступ відбувся у католицький Великдень, це неділя, 12 квітня о 19:00 за італійським часом — це 20:00 за Києвом. Транслювали концерт на офіційному ютуб-каналі Бочеллі. Ось запис концерту:

Благодійна кампанія

Мета виступу — зібрати гроші для лікарні, яка опікується хворими на COVID-19, у італійському Камеріно. Кампанію збору коштів розпочав фонд Андреа Бочеллі, і на момент цієї публікації фонду вдалося отримати понад 100 000 євро.

Хто такий Андреа Бочеллі?

Це легендарний оперний співак. Найбільше його знають за пісню Con Te Partiro (та англомовної версії Time To Say Goodbye). Бочеллі продав понад 70 мільйонів копій своїх альбомів по всьому світу.

Також Бочеллі відомий як популяризатор оперної музики серед масової аудиторії. Він виступав разом із багатьма поп-зірками, включно з Селін Діон, Еллі Ґолдінг, Дуа Ліпою та Едом Шираном.

Читайте більше у нашій рубриці Культура. Як світ та Україна борються з пандемією COVID-19 — слідкуйте за тегом #карантин.