🏡 Airbnb виплатить $250 мільйонів господарям, які постраждали від скасувань через спалах COVID-19

Čytaty latynkoju
🏡 Airbnb виплатить $250 мільйонів господарям, які постраждали від скасувань через спалах COVID-19

Підтримка від Airbnb

Фінансові виплати отримають ті господарі, чиї гості забронювали житло до 14 березня та повинні були заселитися до 31 травня, але врешті скасували поїздку через пандемію COVID-19.

Компанія перерахує господарям 25% від суми, яку вони мали б отримати від оренди житла. Гості, що планували орендувати житло, отримають назад повну суму, що вони заплатили.

До того ж, гості замість повернення коштів, можуть обрати бонус, що дозволить зробити бронювання на оренду житла на ту ж суму в майбутньому.

Виплати почнуть робити з квітня. Компанія повідомила, що відправить користувачам електронні листи з детальною інформацією.

Господарі та гості з Італії, Китаю, Південної Кореї, Ізраїлю, Індії та США зможуть отримати виплати за бронювання, зроблені за більш широкий період. Деталі можна подивитися у прес-релізі компанії.

Право на повернення коштів не поширюється на Airbnb Luxe, Luxury Retreats і внутрішні бронювання у континентальному Китаї.

Також раніше ми писали? Airbnb оголосила конкурс з призовим фондом $ 1 млн на найнезвичніший будинок для гостей, як Airbnb оголосила конкурс з призовим фондом $1 млн на найнезвичніший будинок для гостей.