🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати

Čytaty latynkoju
🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати

Дослідження

Компанія Poster, яка займається системами автоматизації продажів у кафе та ресторанах, провела дослідження, завдяки якому з’ясувала, що за чотири дні карантину виторг закладів харчування в Україні знизився в середньому на 26,3% порівняно з тижнем, що передував обмеженням.

Ситуація схожа у всіх найбільших містах України. У Харкові ситуація найбільш оптимістична — спад продажів склав 19,7%. У Львові дещо гірше:

Далі йде Дніпро:

Найгірша ситуація — в Одесі та Києві, в обох містах продажі просіли на 23,7% за чотири дні.

Як можна допомогти?

В економіці усе пов’язано, тож криза, яка спіткала сферу обслуговування, вдарить не лише по власниках закладів, але й по нас із вами. Якщо по завершенню карантину ви хочете повернутися до кав’ярні біля дому за горнятком фільтр-кави чи, як і раніше, відкривати для себе незвичні страви в затишних ресторанах на вузьких вуличках старого міста, краще допомогти улюбленим закладам вже зараз.

Більшість кафе та ресторанів продовжують працювати на доставку — самостійно або за допомогою сервісів Glovo, Uber Eats, Raketa, Menu.ua та інших. Як заклади, так і сервіси пропонують різні знижки, а також пропонують послугу безконтактної доставки. Якщо ви хочете підтримати улюблений заклад, можна замовляти час від часу страви додому.