🍿 «Коли падають дерева» — український фільм-учасник Берлінале виходить онлайн

Čytaty latynkoju
🍿 «Коли падають дерева» — український фільм-учасник Берлінале виходить онлайн

Про що «Коли падають дерева»

«Коли падають дерева» — повнометражний дебют української режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк. Світова прем’єра фільму відбулася в рамках конкурсної програми Panorama на 68-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.

Дія фільму розгортається в українській провінції. 5-річна бунтівниця Вітка живе під одним дахом з двоюрідною сестрою-підлітком Ларисою, яка до нестями закохана в молодого бандита. Дівчину засуджує все село на чолі з матір’ю і бабусею.

Закохані планують втекти від суспільного осуду та розрухи, але їм доведеться заплатити повну ціну свободи.

Трейлер

Стрічка знята у спільному виробництві України, Польщі та Північної Македонії. Зйомки відбувалися в селищі Седнів на Чернігівщині, в Чорноморську на Одещині, а також у Пирново під Києвом та в столичному районі ДВРЗ.

У зв’язку з закриттям кінотеатрів та закладів культури внаслідок карантину куратори «Такфліксу» планують викласти нові фільми на платформі вже наступного тижня.

Зараз на takflix.com можна переглянути комунальну трагікомедію Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», мюзикл Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня» та мок’юментарі Корнія Грицюка «2020. Безлюдна країна».

Також ми раніше писали? Карантин через коронавірус: Raketa впроваджує безконтактну доставку, як Raketa впроваджує безконтактну доставку.