Реклама

🎬 «Мої думки тихі» вийшов у білоруський прокат — перший фільм українською мовою

Фільм «Мої думки тихі» виходить в білоруський прокат з 27 лютого. Це перший український фільм, який виходить в прокат в Білорусі та перший фільм, який буде показаний в кінотеатрах мовою оригіналу.
Čytaty latynkoju
🎬 «Мої думки тихі» вийшов у білоруський прокат — перший фільм українською мовою
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🎬 «Мої думки тихі» вийшов у білоруський прокат — перший фільм українською мовою
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Фільм «Мої думки тихі» виходить в білоруський прокат з 27 лютого. Це перший український фільм, який виходить в прокат в Білорусі та перший фільм, який буде показаний в кінотеатрах мовою оригіналу.

«Мої думки тихі» вже завоював інтерес глядачів та критиків у Білорусі. Його демонстрували в рамках кінофестивалю «Лістапад» у Мінську.

Як зазначає білоруський портал «Новы час», фільм завоював окрему відзнаку конкурсу «Маладосць на маршы» за креативне дослідження нових шляхів розповіді про свою країну. 

На працягу пяці дзён фестывалю фільм трымаўся ў топе глядацкага галасавання.

«Новы час», білоруський портал

Про фільм

Дебют режисера Антоніо Лукича — свіжа і винахідлива комедія, заснована на реальних подіях.

Головний герой — звукорежисер Вадим, який працює на фрілансі. Одного разу він отримує пропозицію від канадського замовника — записати голоси закарпатських тварин. Це його шанс переїхати до Канади.

У рідне Закарпаття за збігом обставин Вадим вирушає з матір’ю, що перетворює робочу поїздку на справжнє випробування для хлопця.

В основу сюжету покладена реальна історія друга режисера, який їздив з батьком у подорожі, де записував голоси тварин. Також в одному з інтерв’ю режисер зазначив, що стрічка — це результат його спостережень за сучасним поколінням фрілансерів.

Чому варто дивитися

Глядачі та критики часто у своїх відгуках радять піти на фільм разом із мамою, щоб подивитися з нового боку на стосунки з батьками. Крім цього, роль матері зіграла неперевершена Ірма Вітовська, якій вдалося чудово передати переживання самотньої жінки.

Загалом, багато глядачів відзначають, що це фільм про життя та про стосунки батьків та дітей. Багато моментів у «Мої думки тихі» відгукнуть кожному та супроводяться коментарями: «Це було і у моєму житті».

Нагороди

Картину «Мої думки тихі» в 2019 році на кінофестивалі в Карлових Варах нагородили призом «На Схід від Заходу».

На кінофестивалі в Одесі стрічка отримала приз у номінації «Найкращий український повнометражний фільм», премію за кращу жіночу роль та приз глядацьких симпатій.

Також ми раніше писали? Хто став номінантом Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО, хто став номінантом Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...