🎤 До Києва з лекцією приїде італійський оперний співак Вітторіо Гріголо. Як потрапити

Čytaty latynkoju
🎤 До Києва з лекцією приїде італійський оперний співак Вітторіо Гріголо. Як потрапити

Майстер-клас Вітторіо Гріголо

В рамках свого візиту Вітторіо проведе авторський майстер-клас для студентів Національної Музичної Академії України імені П. І. Чайковського, де передасть майстерність та тонкощі італійського оперного співу, допоможе знайти шляхи професійного зростання та продемонструє інноваційні техніки в світі класичної музики.

Як потрапити

Майстер-клас відбудеться 28 лютого, початок о 13:00.

Локація — НМАУ ім. П. І. Чайковського, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11 (станція метро Хрещатик).

Вхід для слухацької аудиторії вільний.

Хто такий Вітторіо Гріголо

Вже у дитинстві Вітторіо співав у знаменитому хорі Сикстинської капели у Ватикані. А у віці 13 років співак виступив в оперному театрі Рима на одній сцені з Лучано Паваротті, який відтоді став його наставником.

Дебют Гріголо у театрі Ла Скала відбувся у віці 23 років. Співак став наймолодшим тенором-дебютантом на цій сцені. Тоді за диригентським пультом стояв Ріккардо Муті. Того ж року співак виступив у Королівському лондонському театрі «Ковент Гарден» у партії Кавалера де Гріє в опері Жуля Массне «Манон».

Критики відзначають його дивовижний тембр, енергію, темперамент, видатну артистичність і здатність тримати зал у найскладніші і драматичні моменти уявлення, характеризуючи його виступу як «незабутні» (Latinos Post), а його голос — «привабливим, пристрасним і здатним передавати найтонші нюанси» (New York Times).

У 2008 році Вітторіо Гріголо році номінували на премію «Ґреммі» за альбом West Side Story, а в 2011-му за версією журналу L’Operа визнаний найкращим тенором року.

Дивіться також як діти у Львові записали? У Львові до дня народження Лесі Українки діти записали реп реп на вірші Лесі Українки.