🚗 Автоконцерни Peugeot’s Groupe PSA та Fiat Chrysler розпочали переговори щодо злиття

Čytaty latynkoju
🚗 Автоконцерни Peugeot’s Groupe PSA та Fiat Chrysler розпочали переговори щодо злиття

Що відомо

Наглядова рада Peugeot S.A. та рада директорів Fiat Chrysler Automobiles N.V. готові працювати над повним злиттям своїх підприємств на рівних умовах 50/50.

Обидві колегії доручили своїм командам завершити обговорення, щоб у майбутні тижні підписати Меморандум про взаєморозуміння.

У результаті злиття новий альянс займе четверте місце у світі за обсягом продажів (8,7 млн автомобілів) зі сукупним доходом близько 170 млрд та регулярним операційним прибутком понад 11 млрд.

Як розподілять акції

Акціонери кожної компанії матимуть 50% акцій нової об’єднаної групи. Рада директорів буде складатися з 11 членів. П’ять членів Правління будуть призначені Fiat Chrysler, а ще п’ять – Peugeot’s Groupe PSA. Головним виконавчим директором стане Карлос Таварес на початковий термін у п’ять років, він також увійде до Ради директорів.

Генеральні директори обох компаній розповіли, що раді працювати над новим проєктом, який потенційно може змінити індустрію.

Читайте також про те, що Укрзалізниця оголосила? Укрзалізниця оголосила про початок процедури IPO – що це означає про початок процедури IPO – що це означає.