✈️ Країни ЄС вводять екологічний податок – квитки на лоукости подорожчають

Čytaty latynkoju
✈️ Країни ЄС вводять екологічний податок – квитки на лоукости подорожчають

Країни Європейського Союзу поступово впроваджують екологічні податки. Зазначається, що авіаперельоти впливають на зміну клімату, тому компанії повинні платити за забруднення атмосфери.

Що відомо

Найбільше екологічний податок позначиться на роботі лоукостерів, повідомляє 34 Travel.

За інформацією видання, квитків по €10 у 2020 році вже не буде, бо авіакомпаніям заборонено продавати квитки за цінами, які нижчі від суми застосовуваних податків.

екологічний податок

Основна мета ініціативи – стимулювати авіакомпанії до турботи про навколишнє середовище.

Які країни вже запровадили

У 2018 році екологічний податок ввели у Швеції – за політ всередині країни та ЄС потрібно додатково платити €5,5. Вартість податку на більш далекі польоти – від €23 до €37.

Плани

Навесні наступного року такий податок введе Німеччина. Рейси з цієї країни подорожчають приблизно на €10. Отримані гроші підуть на зниження ПДВ на залізничні квитки. Вони подешевшають приблизно на 10%.

екологічний податок

Ідею введення «податку на клімат» також підтримали у Франції. Його планують ввести у 2020 році. Вартість – від €1,5 до €18. У Нідерландах введуть у 2021 році.

Читайте також про те, що Wizz Air відкрив✈️ Wizz Air відкриває шість нових маршрутів із Запоріжжя до Австрії, Литви, Угорщини та Польщі шість рейсів із Запоріжжя.