🍿 Дивіться перший трейлер четвертого сезону мультсеріалу «Рік і Морті» – він вийде 10 листопада

Čytaty latynkoju
🍿 Дивіться перший трейлер четвертого сезону мультсеріалу «Рік і Морті» – він вийде 10 листопада

Представили перший трейлер нового сезону мультсеріалу «Рік і Морті», який вийде 10 листопада та складатиметься з 10 епізодів.

Сюжет

Мультсеріал розповідає про пригоди винахідника Санчеза, який подорожує разом зі своїм онуком Морті Смітом.

Четвертий сезон буде продовжувати загальний сюжет серіалу, а «самостійних» епізодів у ньому буде небагато. Автори рекомендують переглянути попередній сезон перед переглядом нового.

Рік і <span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Морі#Марті#Мотрі#Корті#Морзі#Монті#Морді#Мості#Моржі#Торті#Форті#Ворті#Горті#Морлі#Морії#Порті#Хорті#Аорті#Борті#Мирті#Морсі#Морфі#Орті#Сорті#Чорті---#---Морті' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-689:5' srcset=Морті” width=”1428″ height=”775″>

Озвучкою четвертого сезону займалися Пол Джаматті («Мільярди»), Сем Ніл («Парк юрського періоду»), Тайка Вайтіті («Реальні упирі») та Кетлін Тернер («Роман з каменем»).

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Rw6BrzB1drs

Дивіться також трейлер?️ Трейлер до відомої серії шутерів Tom Clancy’s Ghost Recon зняли у Карпатах до відомої серії шутерів Tom Clancy’s Ghost Recon, який зняли у Карпатах.