🎸 ONUKA представить альбом MOZAЇКА у США та Канаді

Čytaty latynkoju
🎸 ONUKA представить альбом MOZAЇКА у США та Канаді

Повернувшись з Китаю, електрофолк команда продовжила розширювати гастрольну географію. Наступним етапом в історії ONUKA стануть концерти в Північній Америці.

ONUKA

Що відомо про тур

Тур розпочнеться 11 жовтня у Нью-Йорку, США. Далі за графіком: 12 жовтня, Філадельфія, США; 18 жовтня, Чикаго, США; 19 жовтня, Торонто, Канада.

Під час концертів на підтримку MOZAЇКА буде зіграно не тільки матеріал з останнього альбому, а й нові сингли ZENIT та XASHI. Загалом оновлена програма лайвів стане екскурсом у всесвіт музики на межі сучасної електроніки та українського фолку.

ONUKA

«У цю подорож відправляємось з відкритими серцями та думками, аби пережити зі слухачем нові враження. Без сумнівів, наші люди завжди підтримають нас, де б ми не зустрілись», — Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA.

Нагадаємо, що після повернення з США та Канади, гурт відіграє два концерти з оркестром НАОНІ 25 жовтня у Києві та 26 листопада в Одесі.

Читайте також про те, що трейлер до відомої серії шутерів Tom Clancy’s Ghost Recon зняли?️ Трейлер до відомої серії шутерів Tom Clancy’s Ghost Recon зняли у Карпатах у Карпатах.