💳 Онлайн-банк Revolut планує вийти на український ринок: безкоштовний обмін валют по всьому світу

Čytaty latynkoju
💳 Онлайн-банк Revolut планує вийти на український ринок: безкоштовний обмін валют по всьому світу

Фінтех-стартап Revolut домовився про розширення партнерства з платіжною системою Visa та планує вийти на 24 нових ринки, повідомляє Ain.

Окрім України, компанія запуститься в Австралії, Канаді, Гонконзі, Сингапурі, Аргентині, Чилі, Колумбії, Індії, Індонезії, Кореї, Малайзії, Мексиці, Новій Зеландії, Філіппінах, Саудівській Аравії, Південній Африці, Тайвані, Таїланді, Бразилії, Японії, США та В’єтнамі.

Revolut

Про онлайн-банк

Revolut – це сервіс для обміну валюти без банківської комісії, який працює з 2015 року. Тому ви можете відправляти, обмінювати та витрачати гроші по всьому світу без комісії. У серпні 2019 року стартап також запустив сервіс для покупки акцій.

За словами співзасновника сервісу Миколи Сторонського, експансія буде залежати від отримання необхідних дозволів регуляторів.

Revolut

Що відомо

Також до літа 2020 року Revolut розраховує збільшити кількість співробітників з 1,5 тисячі до 5 тисяч осіб. Співпраця з Visa не є ексклюзивною, але як принаймні 75% всіх карт будуть випущені у партнерстві з цієї платіжною системою.

Вихід на нові ринки має подвоїти або потроїти кількість клієнтів Revolut в 2020 році. Наразі у компанії близько восьми млн клієнтів. Сторонський відзначив, що в середньому клієнти тримають на рахунку сервісу близько €1 тисячі, а загальна сума на депозитах зараз становить близько €8 млрд.

Читайте також про те, що «Ощадбанк» та Visa представили? «Ощадбанк» та Visa представили NFC-кільця для безконтактної оплати NFC-кільця для безконтактної оплати.