🏦 ПриватБанк запустив безконтактне оформлення кредитів в Apple Pay та Google Pay

Čytaty latynkoju
🏦 ПриватБанк запустив безконтактне оформлення кредитів в Apple Pay та Google Pay

ПриватБанк оголосив старт новій для українського та світового банківського ринку технологію, яка передбачає миттєве оформлення кредитних договорів на виплат у безконтактних гаманцях Apple Pay та Google Pay.

Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням на керівника напрямку обслуговування торгових підприємств Євгена Васильцова.

ПриватБанк

Як оформлюватимуть кредити

Оформлення буде проходити миттєво та безконтактно під час оплати за товар смартфоном, як і оплата власними коштами. Оплатити на виплат покупки можна у будь-якій торговельній точці, де встановлено POS-термінал ПриватБанку.

ПриватБанк став першим банком у світі, який додав у цифровий гаманець функцію оформлення на виплат одним тапом смартфону.

ПриватБанк

Як працюватиме

Для активації сервісу безконтактного кредитування перед купівлею потрібно встановити в цифровому гаманці за замовчуванням картку «Універсальна». Далі касир обирає відповідне меню термінала.

Програма миттєвої розстрочки «Оплата частинами» дозволяє купувати товари в кредит в офлайн і онлайн торгових точках за ставкою 0,01% річних.

Читайте також про те, що представили? «ПриватБанк» представив новий «Приват24»: картки інших банків, які функції та коли запрацює новий «Приват24»: картки інших банків, які функції та коли запрацює.